مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دی‌سی‌یونایتد 4 - پرتلند 1(دبل وین‌رونی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جدول و نتایج لیگ برتر اوکراین|سایت توپ 90

Loading ....

برنامه بازیها

اوکراین - لیگ برتر

جمعه, 26 مرداد 1397
20:30
آرسنال کیف
v
چرنومورتس
شنبه, 27 مرداد 1397
18:30
FC Lviv
v
شاختار دونتسک
C
a
n
c
آرسنال کیف
v
Poltava
21:00
دیناموکیف
v
الکساندریا
یکشنبه, 28 مرداد 1397
18:30
Desna
v
کارپاتی
21:00
ورسکلا
v
ماریوپول
21:00
زوریا
v
المپیک دونتسک
جمعه, 2 شهریور 1397
20:30
المپیک دونتسک
v
شاختار دونتسک
شنبه, 3 شهریور 1397
18:30
الکساندریا
v
ورسکلا
C
a
n
c
Poltava
v
دیناموکیف
21:00
چرنومورتس
v
دیناموکیف
یکشنبه, 4 شهریور 1397
21:00
کارپاتی
v
آرسنال کیف
21:00
ماریوپول
v
FC Lviv
21:00
زوریا
v
Desna
جمعه, 9 شهریور 1397
20:30
ورسکلا
v
چرنومورتس
شنبه, 10 شهریور 1397
18:30
آرسنال کیف
v
زوریا
C
a
n
c
ورسکلا
v
Poltava
21:00
شاختار دونتسک
v
ماریوپول
یکشنبه, 11 شهریور 1397
15:30
Desna
v
المپیک دونتسک
18:30
FC Lviv
v
الکساندریا
21:00
دیناموکیف
v
کارپاتی
شنبه, 24 شهریور 1397
20:30
چرنومورتس
v
FC Lviv
20:30
Desna
v
آرسنال کیف
20:30
الکساندریا
v
شاختار دونتسک
20:30
کارپاتی
v
ورسکلا
20:30
المپیک دونتسک
v
ماریوپول
C
a
n
c
Poltava
v
FC Lviv
20:30
زوریا
v
دیناموکیف
شنبه, 31 شهریور 1397
20:30
آرسنال کیف
v
المپیک دونتسک
20:30
دیناموکیف
v
Desna
20:30
FC Lviv
v
کارپاتی
20:30
ماریوپول
v
الکساندریا
20:30
شاختار دونتسک
v
چرنومورتس
C
a
n
c
شاختار دونتسک
v
Poltava
20:30
ورسکلا
v
زوریا
چهارشنبه, 4 مهر 1397
20:30
ماریوپول
v
دیناموکیف
شنبه, 7 مهر 1397
20:30
آرسنال کیف
v
دیناموکیف
20:30
چرنومورتس
v
ماریوپول
20:30
Desna
v
ورسکلا
20:30
کارپاتی
v
شاختار دونتسک
20:30
المپیک دونتسک
v
الکساندریا
C
a
n
c
Poltava
v
ماریوپول
20:30
زوریا
v
FC Lviv
شنبه, 14 مهر 1397
20:30
دیناموکیف
v
المپیک دونتسک
20:30
FC Lviv
v
Desna
20:30
الکساندریا
v
چرنومورتس
C
a
n
c
الکساندریا
v
Poltava
20:30
ماریوپول
v
کارپاتی
20:30
شاختار دونتسک
v
زوریا
20:30
ورسکلا
v
آرسنال کیف
شنبه, 28 مهر 1397
20:30
FC Lviv
v
آرسنال کیف
20:30
الکساندریا
v
کارپاتی
20:30
ماریوپول
v
زوریا
20:30
المپیک دونتسک
v
چرنومورتس
C
a
n
c
المپیک دونتسک
v
Poltava
20:30
شاختار دونتسک
v
Desna
20:30
ورسکلا
v
دیناموکیف
شنبه, 5 آبان 1397
20:30
آرسنال کیف
v
شاختار دونتسک
20:30
چرنومورتس
v
کارپاتی
20:30
Desna
v
ماریوپول
20:30
دیناموکیف
v
FC Lviv
C
a
n
c
کارپاتی
v
Poltava
20:30
ورسکلا
v
المپیک دونتسک
20:30
زوریا
v
الکساندریا
شنبه, 12 آبان 1397
20:30
چرنومورتس
v
زوریا
20:30
FC Lviv
v
ورسکلا
20:30
الکساندریا
v
Desna
20:30
ماریوپول
v
آرسنال کیف
20:30
المپیک دونتسک
v
کارپاتی
C
a
n
c
Poltava
v
زوریا
20:30
شاختار دونتسک
v
دیناموکیف
شنبه, 19 آبان 1397
20:30
آرسنال کیف
v
الکساندریا
20:30
Desna
v
چرنومورتس
C
a
n
c
Desna
v
Poltava
20:30
دیناموکیف
v
ماریوپول
20:30
FC Lviv
v
المپیک دونتسک
20:30
ورسکلا
v
شاختار دونتسک
20:30
زوریا
v
کارپاتی
شنبه, 3 آذر 1397
20:30
چرنومورتس
v
آرسنال کیف
20:30
الکساندریا
v
دیناموکیف
20:30
کارپاتی
v
Desna
20:30
ماریوپول
v
ورسکلا
20:30
المپیک دونتسک
v
زوریا
C
a
n
c
Poltava
v
آرسنال کیف
20:30
شاختار دونتسک
v
FC Lviv
شنبه, 10 آذر 1397
20:30
آرسنال کیف
v
کارپاتی
20:30
Desna
v
زوریا
20:30
دیناموکیف
v
چرنومورتس
C
a
n
c
دیناموکیف
v
Poltava
20:30
FC Lviv
v
ماریوپول
20:30
شاختار دونتسک
v
المپیک دونتسک
20:30
ورسکلا
v
الکساندریا
شنبه, 17 آذر 1397
20:30
چرنومورتس
v
ورسکلا
20:30
الکساندریا
v
FC Lviv
20:30
کارپاتی
v
دیناموکیف
20:30
ماریوپول
v
شاختار دونتسک
20:30
المپیک دونتسک
v
Desna
C
a
n
c
Poltava
v
ورسکلا
20:30
زوریا
v
آرسنال کیف
شنبه, 4 اسفند 1397
20:30
آرسنال کیف
v
Desna
20:30
دیناموکیف
v
زوریا
20:30
FC Lviv
v
چرنومورتس
C
a
n
c
FC Lviv
v
Poltava
20:30
ماریوپول
v
المپیک دونتسک
20:30
شاختار دونتسک
v
الکساندریا
20:30
ورسکلا
v
کارپاتی
شنبه, 11 اسفند 1397
20:30
چرنومورتس
v
شاختار دونتسک
20:30
Desna
v
دیناموکیف
20:30
الکساندریا
v
ماریوپول
20:30
کارپاتی
v
FC Lviv
20:30
المپیک دونتسک
v
آرسنال کیف
C
a
n
c
Poltava
v
شاختار دونتسک
20:30
زوریا
v
ورسکلا
شنبه, 18 اسفند 1397
20:30
دیناموکیف
v
آرسنال کیف
20:30
FC Lviv
v
زوریا
20:30
الکساندریا
v
المپیک دونتسک
20:30
ماریوپول
v
چرنومورتس
C
a
n
c
ماریوپول
v
Poltava
20:30
شاختار دونتسک
v
کارپاتی
20:30
ورسکلا
v
Desna
شنبه, 25 اسفند 1397
20:30
آرسنال کیف
v
ورسکلا
20:30
چرنومورتس
v
الکساندریا
20:30
Desna
v
FC Lviv
20:30
کارپاتی
v
ماریوپول
20:30
المپیک دونتسک
v
دیناموکیف
C
a
n
c
Poltava
v
الکساندریا
20:30
زوریا
v
شاختار دونتسک