مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

سال نو مبارک

سال نو مبارک

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

شنبه 1 ارديبهشت
 
شبکه ورزش
۱۸:۰۰
هانوفر - بایرن مونیخ
هفته 31 بوندسلیگا آلمان
 
شبکه ورزش
۲۰:۴۵
منچستریونایتد - تاتنهام
جام حذفی انگلیس
 
شبکه ورزش
۲۳:۵۹
استوریل - بنفیکا
لیگ پرتغال
یکشنبه 2 ارديبهشت
 
شبکه ورزش
۱۰:۰۰
ایران - آلمان
لیگ جهانی والیبال نشسته
 
شبکه ورزش
۲۰:۰۰
منچسترسیتی - سوانسی
هفته 35 لیگ برتر انگلیس
دوشنبه 3 ارديبهشت
 
شبکه ورزش
۲۳:۳۰
پورتو - ویتوریا
لیگ پرتغال

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 اردیبهشت 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال تورنتو رپتورز 103 - واشنگتن ویزاردز 122

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نتایج زنده فوتبال|سایت توپ 90

Loading ....

انگلستان – ليگ برتر

16:00
وست برومويچ
v
ليورپول
18:30
واتفورد
v
کريسال پالاس

اسپانیا – لالیگا

15:30
ایبار
v
ختافه
18:45
سلتاويگو
v
والنسيا

ايتاليا – سری آ

17:30
اسپال
v
آ اس رم
20:30
ساسولو
v
فيورنتينا
23:15
آث ميلان
v
بنونتو

آلمان – بوندس لیگا

18:00
اینتراخت فرانکفورت
v
هرتابرلین
18:00
هامبورگ
v
فرایبورگ
18:00
هانوفر
v
بایرن مونیخ
18:00
لایپزیگ
v
هوفنهایم
18:00
اشتوتگارت
v
وردربرمن
21:00
بورسیا دورتمند
v
بایرن لورکوزن

فرانسه – لوشامپیونه

19:30
مارسي
v
ليل
22:30
امینز
v
استراسبورگ
22:30
گوئنگام
v
موناکو
22:30
متز
v
کان
22:30
تولوز
v
انژه

انگلستان – جام حذفی

20:45
منچستر يونايتد
v
تاتنهام

اسپانیا – کوپادل ری

00:00
بارسلونا
v
سويا

انگلستان – چمپیون شیپ

18:30
بيرمنگام
v
شفیلد یونایتد
18:30
بولتون
v
ولورهمپتون
18:30
برنتفورد
v
کوئینز پارک رنجرز
18:30
بریستول سیتی
v
هال سيتي
18:30
دربي
v
ميدلزبرو
18:30
ايپسوئيچ
v
استون ويلا
18:30
ليدز
v
بارنزلی
18:30
پرستون
v
نوریچ
18:30
شفيلد وندزدي
v
ردينگ
18:30
ساندرلند
v
بورتون
23:15
کاردیف
v
ناتينگهام

ايتاليا – سري ب

17:30
برشیا
v
چزنا
17:30
کرموننسه
v
اسکولی
17:30
اینتلا
v
ورچلی
17:30
فوجیا
v
باری
17:30
نووارا
v
ونیز
17:30
پالرمو
v
آولینو
17:30
پارما
v
کارپی
17:30
سالرنیتانا
v
سیتادلا

آلمان – بوندس لیگا 2

15:30
رگنسبورگ
v
سنت پائولي
15:30
سندهاوزن
v
دارم اشتات
15:30
يونيون برلين
v
هایدنهیم

فرانسه – لیگ دو

17:30
نانسي
v
اوسر

ترکیه – سوپر لیگ

15:00
گنچلربرلیگی
v
عثمانلی اسپور
15:00
کارابوک اسپور
v
بورسا اسپور
17:30
ترابوزان
v
سیوا اسپور
20:30
آلانیا اسپور
v
گالاتاسرای

برزیل – سری آ

شنبه, 1 ارديبهشت 1397
23:30
باهیا
v
سانتوس
يکشنبه, 2 ارديبهشت 1397
02:30
فلامینگو
v
امریکا ام جی

برزيل – سري ب

شنبه, 1 ارديبهشت 1397
00:00
آوایی
v
برزیل دی پلوتاس
00:00
سی آر بی
v
ویانووا
00:00
گویاس
v
فیگوئرنزه
00:00
گورانی
v
سمپیو کورئا
يکشنبه, 2 ارديبهشت 1397
02:30
کریکیوما
v
پونته پرتا

آرژانتین – دسته اول

شنبه, 1 ارديبهشت 1397
20:45
سن مارتین
v
لانوس
20:45
تمپرلی
v
ولز سارسفیلد
23:00
تالرز
v
جیمناسیو
01:15
بانفیلد
v
گودی کروز
يکشنبه, 2 ارديبهشت 1397
03:30
سن لورنزو
v
چاکاریتا جونیورز