سایت دیتابورس

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
 
شبکه ورزش
۱۸:۰۰
بایرن مونیخ - هامبورگ
دوشنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۵
 
شبکه ورزش
۱۹:۰۰
الجزیره امارات - استقلال خوزستان
 
شبکه سه
۱۹:۰۰
استقلال تهران - التعاون عربستان
 
شبکه ورزش
۲۳:۳۰
لستر سیتی - لیورپول
سه‌شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
 
شبکه سه
۱۸:۴۰
الوحده امارات - پرسپولیس تهران
 
شبکه ورزش
۱۸:۴۵
ذوب آهن اصفهان - الاهلی عربستان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 7 اسفند 1395

ویدئـــوهـای ورزشی

والنسیا 2 - 1 رئال مادرید

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نتایج زنده فوتبال|سایت توپ 90

Loading ....

انگلستان – ليگ برتر

18:30
چلسي
v
سوانسي
18:30
کريسال پالاس
v
ميدلزبرو
18:30
اورتون
v
ساندرلند
18:30
هال سيتي
v
برنلی
تعويق
ساوتهمپتون
v
آرسنال
18:30
وست برومويچ
v
بورنموث
21:00
واتفورد
v
وستهام

اسپانیا – لالیگا

15:30
آلاوز
v
والنسيا
18:45
رئال بتیس
v
سويا
21:00
لگانس
v
دپورتیوو لاکرونیا
23:15
ایبار
v
مالاگا

ايتاليا – سری آ

20:30
ناپولي
v
آتالانتا
23:15
يوونتوس
v
امپولی

آلمان – بوندس لیگا

18:00
بایرن لورکوزن
v
ماینتس
18:00
بایرن مونیخ
v
هامبورگ
18:00
دارم اشتات
v
اگسبورگ
18:00
فرایبورگ
v
بورسیا دورتمند
18:00
لایپزیگ
v
کلن
21:00
هرتابرلین
v
اینتراخت فرانکفورت

فرانسه – لوشامپیونه

19:30
گوئنگام
v
موناکو
22:30
انژه
v
باستيا
22:30
ليل
v
بوردو
22:30
نانسي
v
تولوز
22:30
رنز
v
لوريان

انگلستان – چمپیون شیپ

16:00
ليدز
v
شفيلد وندزدي
18:30
استون ويلا
v
دربي
18:30
بارنزلی
v
هادرزفيلد
18:30
برنتفورد
v
روترهام یونایتد
18:30
کاردیف
v
فولهام
18:30
نيوکاسل
v
بریستول سیتی
18:30
پرستون
v
کوئینز پارک رنجرز
18:30
ويگان
v
ناتينگهام
21:00
برايتون
v
ردينگ

ايتاليا – سري ب

17:30
اسکولی
v
پیسا
17:30
آولینو
v
ویچنزا
17:30
چزنا
v
ورچلی
17:30
اینتلا
v
کارپی
17:30
فروسینون
v
ورونا
17:30
نووارا
v
اسپزیا
17:30
اسپال
v
پروجیا
17:30
ترنانا
v
لاتینا
17:30
تراپانی
v
سالرنیتانا

آلمان – بوندس لیگا 2

15:30
دوسلدورف
v
هایدنهیم
15:30
هانوفر
v
آرمینیا بیفیلد

فرانسه – لیگ دو

17:30
لنز
v
والنسینس

هلند – دسته اول

21:00
خرونینگن
v
اوترخت
22:15
اکسلسیر
v
ویلم
22:15
نایمخن
v
اسپارتا روتردام
23:15
هیرنفین
v
رودا

ترکیه – سوپر لیگ

15:30
آلانیا اسپور
v
آدانا اسپور
16:30
اکیسار بلدیه
v
آنتالیا اسپور
19:30
کونیا اسپور
v
ترابوزان

برزیل – پائولیستا 1

16:30
سانتو آندره
v
لیننس
23:00
پالمیراس
v
فروویاریا
23:30
اوداکس سائوپائولو
v
آیتوانا
23:30
سانتوس
v
بوتافوگو
23:30
سائو بنتو
v
ردبول
02:00
میراسول
v
کورنتیانس
02:00
ناوریزونتینو
v
سائوپائولو
02:00
پونته پرتا
v
سائو برناردو