بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 17 آذر 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
با چهار گل سریع لالیگا در فصل جدید آشنا شوید
لالیگا در فصل جدید بیش از گذشته شاهد گل های زود هنگام بوده است.

به گزارش "توپ 90"، در فصل جدید رقابت های لالیگا یک اتفاق ویژه رخ داده است و نسبت به فصول قبل بازیکنان گل های زودهنگام بیشتری تا این مقطع از فصل به ثمر رسانده اند. در این جا به چهار گل سریع لالیگا در فصل جدید اشاره می کنیم.

جیمی ماتا(ختافه): ثانیه 45

جیمی ماتا در حال حاضر زننده سریع ترین گل رقابت های لالیگا تا این مقطع از فصل است. ماتا در ماه سپتامبر تنها پس از 45 ثانیه دروازه والنسیا را باز کرد. با این وجود ختافه نتوانست در آن دیدار از گل زود هنگام ماتا محافظت کند و در نهایت بازی با تساوی 3-3 خاتمه یافت.

رامون آزیز(گرانادا): یک دقیقه و سه ثانیه

این هافبک نیجریه ای در ترکیب اصلی گرانادا در بازی مقابل بارسلونا حضور داشت. او موفق شد در این بازی حساس گل اول تیمش را تنها پس از گذشت یک دقیقه و سه ثانیه از بازی به ثمر برساند. در آن بازی گرانادا موفق شد نهایتا با نتیجه 2-0 پیروز شود.

کریم بنزما(رئال مادرید): یک دقیقه و 42 ثانیه

این مهاجم فرانسوی یکی از درخشان ترین بازیکنان رئال مادرید در فصل جدید بوده است و تا به این جا موفق شده سومین گل سریع فصل را مقابل گرانادا به ثمر برساند. او پس از گذشت 102 ثانیه در سانتیاگو برنابئو گلزنی کرد. بازی رئال مادرید مقابل گرانادا در نهایت با پیروزی 4-2 کهکشانی ها پایان یافت.

آنسو فاتی(بارسلونا): یک دقیقه و 51 ثانیه

فاتی 17 ساله بی تردید یکی از بزرگترین پدیده های فصل جدید لالیگا بوده است. او چهارمین گل سریع  لالیگا در فصل جدید را به ثمر رسانده است. فاتی همچنین با گلزنی در سن 16 سال و 304 روز به سومین گلزن جوان تاریخ لالیگا تبدیل شد.