بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 19 آبان 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
سوریه فقط خریبین و سوما نیست (عکس)
تیم ملی سوریه موفق شد چهارمین بازی متوالی خود را پیروز شود و با ۱۲ امتیاز تقریباً مسیر زیادی را برای صعود به مرحله بعد به عنوان تیم اول را طی کند.

به گزارش توپ 90، تیم ملی سوریه به همراه تیم‌های ژاپن و استرالیا هر چهار بازی خود را تاکنون پیروز شدند، شاگردان فجر ابراهیم روز گذشته در ورزشگاه آل مکتوم در کشور امارات به مصاف چین رفت و در نهایت موفق شد تا با دو گل برابر حریف خود پیروز شود.

اسامه اومری روی پاس محمود المواس در دقیقه ۱۹ گل اول بازی را به ثمر رساند اما در ادامه وولی بازی را به تساوی کشاند تا نیمه اول با نتیجه یک بر یک به پایان برسد. در نیمه دوم، در دقیقه ۷۲ عمرالخریبین که به دلیل مصدومیت از ابتدا در ترکیب نبود، وارد زمین شد و سانتر او در دقیقه ۷۶ را نیز لینپنگ ژانگ به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا بازی را بازهم به نفع خود پایان بدهد.

عمرالسوما مهاجم سوریه که با ۷ گل در رده اول جدول گلزنان قرار دارد، در این بازی موفق نشد گل بزند و خریبین هم ۴ دقیقه پس از حضورش تاثیرگذار عمل کرد. با این چهار برد، سوریه راه زیادی را طی کرده و اگر از چهار بازی دور برگشت ۹ امتیاز بگیرد، به طور قطع شاهد حضورشان در مرحله بعد خواهیم بود.