بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 22 آبان 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
شاید آندره گومس همین فصل به میادین برگردد
مارکو سیلوا، سرمربی اورتون، اعلام کرد که آندره گومس، هافبک پرتغالی تیمش، بعد از عمل جراحی موفقیت آمیزی که داشت، احتمالا می تواند در همین فصل به میادین برگردد.

به گزارش "توپ 90"، در تساوی 1-1 اورتون مقابل تاتنهام بود که گومس با تکل سون هئونگ مین، مهاجم کره ای حریف، دچار در رفتگی قوزک پای راست شد؛ آسیب دیدگی ای که بیشتر به دلیل بهم خوردن تعادل او در سرعت بالا بود تا شدت ضربه سون و به همین دلیل، کمیته انضباطی لیگ برتر کارت قرمز این بازیکن را بخشید.

اکنون سیلوا اعلام کرد که احتمالا هافبک پرتغالی تیمش می تواند در همین فصل بار دیگر شرایط بازی کردن را پیدا کند.

او به خبرنگاران گفت:" آسان نیست که زمان دقیقی برای بازگشت او اعلام کرد اما براساس گزارش تیم پزشکی، این احتمال وجود دارد که او همین فصل بار دیگر به میادین برگردد.

مصدومیت او خیلی جدی به نظر می رسید اما همه چیز خیلی خوب پیش رفت و ما امیدواریم که می توانیم در این فصل بار دیگر بازی کردن او را ببینیم. البته مطمئن نیستیم."

بعد از مصدومیت گومس، سون به شدت احساساتی شد و در همان زمین بازی شروع به گریه کرد. مارکو سیلوا در این مورد گفت:" فکر می کنم آندره از سون پیامی دریافت کرد. البته آن لحظه سختی برای آندره و سایر بازیکنان حاضر در زمین بود. برای دو بازیکن درگیر در صحنه هم خیلی سخت بود."