بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 23 آبان 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
جیمز میلنر: لیورپول خارج از خانه خوب نبوده است
جیمز میلنر، مدافع باتجربه لیورپول اعتراف کرد عملکرد خارج از خانه لیورپول در اروپا خوب نبوده است.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول فردا شب در شرایطی مهمان خنت خواهد بود که در اولین دیدار خود برابر ناپولی مغلوب شده و در ادامه به دشواری سالزبورگ را مغلوب کرد. حالا جیمز میلنر در نشست خبری پیش از این دیدار در مورد تمدید قرارداد خود و بازی فردا شب برابر خنک صحبت کرد.

جیمز میلنر گفت: هفت نامزد از لیورپول در بین نامزدهای توپ طلا و البته دو صعود متوالی به فینال لیگ قهرمانان خود گویای همه چیز در مورد تیم ماست. جوایز انفرادی بسیار خوب هستند هستند اما ما باید به عنوان یک تیم موفق باشیم.

به عنوان یک بازیکن همه علاقمند به قرار گرفتن در ترکیب هستند. زمانیکه این شانس به شما می رسد باید به شکلی بازی کنید که خط زدن نام شما از ترکیب برای سرمربی دشوار باشد و قرار گرفتن متوالی در ترکیب زمانی رخ می دهد که شما موفق عمل کرده باشید. ما به اندازه کافی از بازی های خارج از خانه در اروپا خوب نبوده ایم و باید پیشرفت کنیم. هیچ دیداری در لیگ قهرمانان ساده نیست. خنک در خانه قدرتمند بوده و آنها سال گذشته در اروپا نمایش های خوبی داشته اند. نتیجه خوب مقابل ناپولی به آنها اعتماد به نفس خواهد داد.

بازگشت آلیسون؟ آدریان عالی کار کرد. کار او ساده نبود اما آدریان عکس العمل های خوبی نشان داد. همه ما می دانیم آلیسون چقدر خوب است و چه چیزهایی را برای تیم به ارمغان می آورد.

تمدید قرارداد؟ مذاکراتی انجام شده است. امیدوارم که همه چیز حل شود و من تا زمانی که بتوانم فوتبال بازی خواهم کرد.