بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 23 آبان 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
بختیار رحمانی :آل کثیر دوست ماست ولی ...
تیم نفت آبادان با تساوی برابر پارس جنوبی در جم دوازده امتیازی شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

به گزارش توپ 90، بختیار رحمانی هافبک تیم صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ما درباره دیدار با پارس جنوبی جم و تساوی تیمشان گفت: بازی خوب بود، دو نیمه متفاوت داشت در نیمه اول می توانستیم گل بزنیم اما نیمه دوم طبیعتاً آنها در زمینشان بودند و حمله کردند، آخرای بازی کمی سوت های داور خوب نبود، کارت زرد می داد و یا در ضد حملاتی که ما ۵بر ۳ از نظر تعداد بودیم، خطای مارا می گرفت. دو صحنه مهدی مومنی تک به تک شد اما داور خطا نگرفت ولی خب باید به تصمیم داور احترام گذاشت. بعد از تعطیلی لیگ فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم، درست است برای سه امتیاز به جم رفته بودیم اما این تساوی هم نتیجه بدی نبود.

هافبک صنعت در ادامه درباره مسئله مالی افزود: هنوز هیچ پولی دریافت نکرده ایم، قرار بوده امروز یا فردا پول برسد اما تا لحظه ای که با شما صحبت می کنم هیچ پرداختی نداشته ایم، فعلا فقط قول می شنویم و انشالله به زودی این مشکل حل شود.

وی درباره خداحافظی مجازی آل کثیر از نفت گفت: من در این باره صحبتی ندارم و عیسی دوست ماست، مسئله ای پیش آمده و انشالله ختم به خیر شود. هرکسی کاراکتر و شخصیت خودش را در زندگی کردن دارد و هیچ کس نمی تواند جای دیگری باشد و تصمیم بگیرد.

رحمانی درباره وضعیت تیم نفت آبادان نیز گفت: اوضاع خوب است و انشالله بیایند به تیم کمک کنند، مهم تر از همه چیز هواداران هستند  که از تیم حمایت کنند و از شناختی که از آنها دارم، می دانم که همیشه کنار تیم هستند.مسئولین استان و تیم نفت پشت تیم باشند، ما قبلا قول داده ایم و بازهم می دهیم که اگر از تیم حمایت شود با این کادرفنی و بازیکنان نتایج درخشانی بگیریم.

هافبک سابق تیم های استقلال و فولاد درباره دیدار با پرسپولیس در جام حذفی همچنین گفت: بازی سختی با پرسپولیس در تهران خواهیم داشت اما شک نکنید ما برای صعود به آنجا می رویم تا این مسیری را که طی کرده تیم را ادامه بدهیم و بتوانیم در این جام موفق باشیم.

وی درباره دیدار با تراکتور آذربایجان در هفته بعد لیگ برتر نیز گفت: بازی حساسی با تراکتور داریم و هر دو به دنبال سه امتیاز هستیم، اگردما سه امتیاز این بازی را بگیریم، خیلی خوب می شود و انشالله با حضور هواداران پرشورمان بتوانیم نتیجه دلخواه بگیریم. بازی روز جمعه است و هواداران آبادانی خود را نشان خواهند داد، انشالله سه امتیاز را برابر تیم خوب تراکتور بگیریم و به هواداران تقدیم کنیم.

رحمانی همچنین درباره کلین شیت های مظاهری گلر تراکتور که در فولاد و ذوب آهن، هم تیمی اش بوده نیز افزود: رشید دروازه بان خیلی خوبی است و ما چند گلر عالی در لیگ داریم که رشید یکی از آنهاست، من اعتقاد ندارم دروازه بانی باشد که گل نخورد، هر دروازه بانی گل می خورد، رشید خیلی توپ ها را گرفته اما تیم فقط دروازه بان نیست، شما باید ببینید چند توپ روی دروازه می آید. تیم های هستند که گل نخورده اند در لیگ که به دفاع تیمی برمی گردد. احترام خاصی برای دروازه بانی که تاکنون گل نخورده اند، قائلم اما ابتدا به دفاع تیمی برمی گردد بعد هم صحنه های که روی گل می آید و دروازه بانان خودشان را نشان می دهند. ما حتما به تراکتور گل می زنیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا بازی را برنده باشیم.در تیم خودمان هم دفاع و دروازه بانان خوبی داریم و انشالله بتوانیم بازی را پیروز شویم.