بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 آبان 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
اونای امری: آرسنال سزاوار باخت نبود
اونای امری سرمربی آرسنال بعد از شکست 1-0 تیمش مقابل شفیلد یونایتد گفت یک پنالتی واضح برای توپچی‌ها اعلام نشده و آرسنال سزاوار باخت در این بازی نبوده است.

به گزارش "توپ 90"، آرسنال دیشب در نهمین هفته لیگ برتر به مصاف شفیلد یونایتد رفت و در خانه حریف با نتیجه 1-0 شکست خورد تا با 15 امتیاز در رتبه پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر جزیره قرار بگیرد. اما اونای امری سرمربی توپچی‌ها در پایان بازی از اعلام نشدن یک پنالتی به قول او واضح برای تیمش عصبانی بود و به خبرنگاران گفت آرسنال سزاوار باخت در این بازی نبوده است.

 

امری از اینکه آرسنال در صورت پیروزی در این مسابقه می‌توانست به رتبه سوم جدول صعود کند عصبانی بود و مدعی بود در هفت دقیقه اول بازی بازیکن شفیلد پیراهن سوکراتیس را در محوطه جریمه کشیده و داور این پنالتی واضح را برای توپچی‌ها نگرفته. امری همچنین از فرصتی که پپه ستاره جدید تیمش از دست داده بود ناراحت بود.

سرمربی آرسنال در این باره گفت:" ما سزاوار باخت نبودیم. ما در نیمه اول کرنرهای زیادی به حریف دادیم و روی یک حرکت گل خوردیم. ما باید اجازه ندهیم چنین توپهایی روی دروازه ما بیاید و از این نظر باید بهتر کار کنیم".

امری در ادامه گفت:" این بازی دو لحظه کلیدی داشت. یکی گل حریف و دیگری پنالتی واضحی که روی بازیکن ما سوکراتیس انجام شد ولی داور اعلام پنالتی نکرد. آن صحنه واقعا واضح و روشن بود".

 

سرمربی آرسنال درباره فرصت از دست رفته نیکلاس پپه ستاره جدید تیمش گفت:" فرصت‌هایی که در این بازی برای گلزنی داشتیم و از جمله فرصت پپه کلید موفقیت ما در این بازی بود. پپه روی آن صحنه موثر عمل نکرد. ولی به نظر من او دارد بهتر می‌شود و آرام آرام شرای بهتری پیدا می‌کند. قدم بعدی در مسیر پیشرفت او گل زدن خواهد بود".