بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 مهر 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
خبر بد به کونته در مورد ستاره ایتالیایی
به نظر می رسد استفانو سنسی، هافبک ایتالیایی اینتر حداقل به مدت سه هفته قادر به بازی کردن نخواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، بسیاری معتقدند استفانو سنسی بهترین خرید تابستانی اینتر در بازار نقل و انتقالات بود و این هافبک جوان ایتالیایی در همین مدت کوتاه حضور در ترکیب نراتزوری ارزش های خود را ثابت کرده بود. استفانو سنسی در نیمه اول دیدار مقابل یوونتوس آسیب دید و حالا به نظر می رسد در چند بازی آینده قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

نشریه ایتالیایی کالچومرکاتو گفته است که این هافبک 24 ساله ایتالیایی به احتمال فراوان در اواخر این ماه برای دیدار اینتر در سری آ مقابل پارما به میادین باز خواهد گشت. البته احتمال کمی هم وجود دارد که استفانو سنسی بتواند در بازی برگشت رقابت های لیگ قهرمانان مقابل دورتموند که سه روز قبل از دیدار مقابل پارما برگزار می شود نیز به میدان برود.

هافبک سابق ساسولو با به ثمر رساندن سه گل و ارسال چهار پاس گل در هفت بازی اول خود برای اینتر به محبوبیت فراوانی بین هواداران نراتزوری دست پیدا کرده بود و خروج او از میدان در دیدار مقابل یوونتوس باعث افت محسوس تیم آنتونیو کونته شد. این اتفاق تلخ برای اینتر در حالی رخ داد که آنها در یک هفته اخیر در دو دیدار حساس مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان و یوونتوس در سری آ مغلوب شده بودند.