بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 مهر 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
ستاره آلمانی بایرن مونیخ در فکر جدایی
نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد توماس مولر، ستاره باتجربه بایرن مونیخ در فکر جدایی از این تیم است.


به گزارش "توپ 90"، بر خلاف سالهای اخیر، توماس مولر در فصل جاری تبدیل به نیمکت نشین محض در بایرن مونیخ شده و در پنج بازی آخر باواریایی ها جایی در ترکیب ثابت این تیم نداشته است. این شرایط باعث شده ستاره باتجربه بایرن مونیخ در سودای جدایی از این تیم بعد از یک دهه باشد.

چند روز قبل نیکو کوواچ در مصاحبه ای مدعی شد اگر لازم باشد توماس مولر دقایقی به میدان خواهد رفت و این صحبت باعث شد ستاره باتجربه آلمانی متوجه شود جایی در برنامه های ثابت کوواچ نداشته و تنها به مثابه یک بازیکن تعویضی در آلیانس آره نا حضور دارد. با ورود فیلیپ کوتینیو در تابستان امسال، توماس مولر تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین در بایرن مونیخ شده و به همین دلیل قصد دارد در فصل تابستان از این تیم جدا شود.

قرارداد توماس مولر در سال 2021 به پایان می رسد و به نظر می رسد اینترمیلان در حال حاضر جدی ترین مشتری این مهاجم آلمانی باشد. البته از تیم هایی مانند لیورپول و آرسنال نیز به عنوان مشتریان توماس مولر نام برده شده و به نظر می رسد اگر روند نیمکت نشینی های این بازیکن در مونیخ ادامه داشته باشد، چاره ای جز جدایی برای او در ماه ژانویه باقی نخواهد ماند.