بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 مهر 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
ساری: ترس غیرمنطقی از لیگ قهرمانان خطرناک است
مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس که تیمش امشب در لیگ قهرمانان به مصاف اتلتیکو مادرید می‌رود گفت یووه باید راه‌حلی برای ترس غیرمنطقی از چمپیونزلیگ پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، درحالیکه یوونتوس امشب در اولین دیدار خود در مرحله گروهی چمپیونزلیگ در شهر مادرید به مصاف اتلتیکو می‌رود به شاگردانش هشدار داد که امسال برای درخشش در این رقابتها باید ترس غیرمنطقی از چمپیونزلیگ را کنار بگذارند.

 

ساری در این باره به خبرنگاران گفت:" ما احساس نمی‌کنیم تحت فشار هستیم. ما یوونتوس هستیم و هر بار که قدم به زمین می‌گذاریم هدف‌مان پیروزی است. البته این را خوب می‌دانیم که ده تا دوازده تیم دیگر هستند که همین حس را دارند و منابعی هم‌تراز ما دارند".

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت:" در حال حاضر من فوتبال ایتالیا را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ نمی‌بینم چرا که ما در 20 سال گذشته رقابت را تا حد زیادی واگذار کرده‌ایم. مقصر این وضعیت خیلی‌ها هستند از روسای جمهور تا روزنامه‌نگارها و خلاصه هر چیزی که حول و حوش این ورزش در ایتالیا می‌گردد. ما باید با اراده مصمم به این رقابتها قدم بگذاریم ولی در عین حال فکر راحتی داشته باشیم. ما باید دوباره از فوتبال لذت ببریم و ترس غیرمنطقی را کنار بگذاریم".