بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 مهر 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
هت‌تریک پدیده 19ساله در اولین بازی در CL
ارلینگ براوت هالند، ستاره 19ساله سالزبورگ در جریان پیروزی 6-2 سالزبورگ مقابل خنک در لیگ قهرمانان موفق به هت‌تریک در نیمه اول شد تا در اولین بازی خود در این رقابتها هت‌تریک کرده باشد.

به گزارش "توپ 90"، ارلینگ براوت هالند، پدیده 19ساله سالزبورگ اتریش دیشب در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن سالزبورگ به مصاف خنک بلژیک رفت و موفق شد با هت‌تریک در این بازی تعداد کل گلهای خود در این فصل را به عدد 17 برساند. این پدیده 19ساله تنها در جریان 9 بازی موفق شده 17 گل به ثمر برساند.

 

درحالیکه سالزبورگ و خنک در گروه E رقابتهای لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند هالند در نیمه اول سه گل به ثمر رساند و در نهایت تیم او سالزبورگ بود که با نتیجه 6-2 از پس حریفش برآمد. این پدیده 19ساله پسر الف اینگه هالند، بازیکن سابق لیدز، منچسترسیتی و ناتینگهام فارست است و می‌گوید رویایش این است که یک روز با پیراهن تیم محبوبش لیدز فاتح لیگ برتر انگلیس شود.

 

هالند با هت‌تریک دیشب خود به سومین بازیکن جوان تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شد که در این رقابتها موفق به هت‌تریک شده است. دو ستاره دیگری که در این رکوردشکنی جلوتر از هالند ایستاده‌اند یکی رائول، اسطوره اسپانیایی است که با 18 سال و 113 روز رکورددار است و دیگری وین رونی، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس است که با 18 سال و 340 روز سن در رتبه دوم ایستاده است. هالند دیشب درحالی که 19 سال و 58 روز سن داشت موفق به هت‌تریک در چمپیونزلیگ شد تا رتبه سوم این فهرست را به خود اختصاص دهد.