بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

ﺳﻪشنبه 28 آبان
 
شبکه سه
۲۳:۱۵
آلمان - ایرلند شمالی
مقدماتی یورو 2020
 
شبکه ورزش
۲۳:۱۵
هلند - استونی
مقدماتی یورو 2020
پنجشنبه 30 آبان
 
شبکه ورزش
۱۵:۳۰
گل گهر سیرجان - ماشین‌سازی
هفته 11 لیگ برتر ایران
 
شبکه ورزش
۱۷:۴۵
پارس جنوبی جم - پیکان
هفته 11 لیگ برتر ایران
جمعه 1 آذر
 
شبکه ورزش
۱۵:۳۰
تراکتور - شهر خودرو
هفته 11 لیگ برتر ایران
 
شبکه سه
۱۷:۳۰
پرسپولیس - نفت‌ مسجدسلیمان
هفته 11 لیگ برتر ایران
 
شبکه ورزش
۱۸:۰۰
نفت آبادان - سپاهان
هفته 11 لیگ برتر ایران
دوشنبه 4 آذر
 
شبکه سه
۱۷:۳۰
نساجی - استقلال
هفته 11 لیگ برتر ایران

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 آبان 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها

نتایج زنده لیگ برتر فوتبال|سایت تی ورزش

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه A

14:30
مالدیو
v
گوام
17:30
سوریه
v
فیلیپین

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه B

12:30
نپال
v
کویت
19:30
اردن
v
تایوان

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه C

15:30
هنگ کنگ
v
کامبوج
17:30
عراق
v
بحرین

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه D

15:30
ازبکستان
v
فلسطین
18:30
یمن
v
سنگاپور

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه E

17:30
افغانستان
v
قطر
18:30
عمان
v
هند

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه F

14:00
میانمار
v
مغولستان
17:30
قرقیزستان
v
تاجیکستان

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه G

16:15
مالزی
v
اندونزی
16:30
ویتنام
v
تایلند

مقدماتی جام جهانی (آسیا) - گروه H

14:30
ترکمنستان
v
سریلانکا
20:30
لبنان
v
کره شمالی

مقدماتی جام ملتهای اروپا - گروه C

23:15
آلمان
v
ایرلند شمالی
23:15
هلند
v
استونی

مقدماتی جام ملتهای اروپا - گروه E

23:15
اسلواکی
v
آذربایجان
23:15
ولز
v
مجارستان

مقدماتی جام ملتهای اروپا - گروه G

23:15
لتونی
v
اتریش
23:15
لهستان
v
اسلوونی

مقدماتی جام ملتهای اروپا - گروه I

23:15
بلژیک
v
قبرس
23:15
سن مارینو
v
روسیه
23:15
اسکاتلند
v
قزاقستان

برزیل - سری آ

HT
واسکو دوگاما
1 - 0
گویاس
5
سنا
18
دانیل وس
27
آلان جفرسون
35
گوآرین
29
کروزیرو
0 - 0
آوای

دوستانه - ملی

13:55
ژاپن
v
ونزوئلا
14:15
امید کره جنوبی
v
امید امارات
15:05
امید چین
v
امید کره شمالی
15:15
امید بحرین
v
امید سوریه
17:00
برزیل
v
کره جنوبی
17:30
امید عراق
v
امید اردن
17:45
امید ازبكستان
v
امید عربستان
20:00
عربستان
v
پاراگوئه
20:30
مونته نگرو
v
بلاروس
20:30
کرواسی
v
گرجستان
21:30
مراکش
v
گینه

انگلستان – جام حذفی

23:15
Bradford City
v
Shrewsbury Town
23:15
Bromley
v
بریستول راورز
23:15
بورتون
v
Salford City
23:15
دونکستر راورز
v
AFC Wimbledon
23:15
ایستلی
v
Stourbridge
23:15
Exeter City
v
Cambridge United
23:15
Gillingham
v
ساندرلند
23:15
Peterborough United
v
Stevenage
23:15
Rochdale
v
Wrexham
23:15
سویندون
v
Cheltenham Town

برزیل – سری ب

01:45
کریکیوما
v
پارانا