بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناوس رئال را تهدید به جدایی کرد
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 16:21
ناوس رئال را تهدید به جدایی کرد
پیوستن تیبو کورتوا به رئال مادرید، رقابت برای گلر اول بودن در این باشگاه را به اوج خود رسانده است.

به گزارش "توپ 90"، فلورنتنیو پرز از سال 2015 در پی جذب یک گلر بزرگ برای رئال بود. او به ناواس اعتماد کافی را نداشت و حتی تا پای معاوضه او با دخیا نیز پیش رفت ولی این قضیه در نهایت منتفی شد. پس از چند تلاش ناموفق، پرز امسال به هدف خود رسید و تیبو کورتوا را با رقم نازل 35 میلیون یورو از چلسی جذب کرد.

از همان ابتدا مشخص بود که با حضور ناواس و کورتوا، لوپتگی(سرمربی رئال) برای انتخاب گلر اصلی به مشکل برخورد خواهد کرد. او پس از اینکه در سوپرکاپ اروپا و دو بازی اول لالیگا به ناوس میدان داد، در نهایت تصمیم گرفت که برابر لگانس(شنبه گذشته) از کورتوا استفاده کند؛ در حالی که دو روز قبل از آن بازی، ناواس به عنوان بهترین گل فصل اروپا انتخاب شده بود.

در همین رابطه شب گذشته ادواردو ایندا، سردبیر سابق نشریه مارکا که چند سالی است در برنامه ال چیرینگیتو فعالیت می کند، ادعا کرد که ناواس از طریق ایجنتش رئال را تهدید به جدایی کرده است. او پس از اطلاع از نیمکت نشینی خود که یک روز قبل از بازی بود، بسیار خشمگین شده و تهدید کرده است که اگر در لالیگا یا لیگ قهرمانان فیکس بازی نکند، همین زمستان، رئال را ترک خواهد کرد.

اکنون باید دید لوپتگی و مسئولان رئال چه واکنشی به این تهدید نشان خواهند داد.