بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بایرن 3 - 0 اشتوتگارت، پیروزی قاطع باواریایی ها در هفته دوم
شنبه, 10 شهریور 1397 ساعت 23:49
بایرن 3 - 0 اشتوتگارت: سناریوی قبلی تکرار می شود؟
بایرن مونیخ موفق شد در هفته دوم بوندسلیگا با 3 گل اشتوتگارت را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، بایرن مونیخ مقابل اشتوتگارت با 3 گل گورتزکا، لواندوفسکی و توماس مولر موفق به کسب پیروزی شده تا به دلیل تفاضل گل بهتر، بالاتر از وردربرمن صدرنشینی بوندسلیگا را از آن خود کند. بایرن در 7 فصل اخیر قهرمانی را با اقتدار از آن خود کرده و باید دید سرنوشت این فصل بوندسلیگا چه خواهد شد.

بازی با برتری بایرن آغاز شد اما در دقایق ابتدایی شاگردان کوواچ علیرغم مالکیت بر توپ و میدان قادر به خلق موقعیت مهمی روی دروازه اشتوتگارت نبودند. هرچه از زمان بازی گذشت بایرن حملات بیشتری روی دروازه حریف خود ترتیب می داد اما دفاع همه جانبه اشتوتگارت به خوبی در مقابل حملات بایرن ایستادگی می کرد.

 

اما در نهایت و در دقیقه 35، توماس مولر با یک پاس پشت پای تماشایی لئون گورتزکا را صاحب فرصت کرد و ستاره تازه وارد بایرن نیز با یک ضربه فنی و دقیق به گوشه دروازه گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه نیمه اول بایرن تلاش زیادی برای به ثمر رساندن گل دوم کرد که نتیجه ای نداشت و در نهایت میزبان با یک گل برتری راهی رختکن شد.

با شروع نیمه دوم، بایرن دایره حملات خود را افزایش داد و در دقیقه 50 می توانست به گل دوم هم دست یابد اما ضربه پای چپ آلابا به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

در دقیقه 55 و روی همکاری مولر و روبن، مهاجم آلمانی بایرن صاحب فرصت شد اما ضربه مولر با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات بایرن ادامه یافت و این تیم در دقیقه 64 و با حرکت دیدنی لواندوفسکی و ضربه دقیق و زمینی او به گوشه دروازه از پشت محوطه به گل دوم هم دست یافت.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 77 و روس پاس تماشایی لوا، مولر در محوطه صاحب فرصت شده و با ضربه ای دقیق گل سوم را نیز به ثمر رساند و در نهایت بایرن با همین نتیجه حریف نگون بخت خود را مغلوب کند.