بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوونتوس 2 - 0 لاتزیو؛ پیروزی در شب ناکامی رونالدو
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 00:17
یوونتوس 2 - 0 لاتزیو؛ پیروزی در شب ناکامی رونالدو
بیانکونری موفق شد در خانه برابر لاتزیو به برتری 0-2 رسیده و به صدر جدول کوچ کند.

به گزارش "توپ 90"، یوونتوس در دیداری تماشایی موفق شد با 2 گل پیانیچ و مانژوکیچ لاتزیو را شکست دهد تا از همین ابتدا با 2 پیروزی متوالی برای رقبا خط و نشان بکشد اما رونالدو در این دیدار هم موفق به گلزنی نشد.

اولین فرصت بازی در دقیقه 10 و روی اشتباه میرالیم پیانیچ برای لاتزیو ایجاد شد اما شزنی عکس العمل زیبایی روی ضربه ایموبیله داشت.

8 دقیقه بعد یوونتوس بهترین بخت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه خدیرا از نزدیک دروازه و روی پاس رونالدو به دیرک دروازه لاتزیو برخورد کرد و در ادامه ضربه دیدنی برناردسکی از گوشه زمین با مهار تماشایی استراکوشا همراه بود.

 

در ادامه بالاخره حملات بیانکونری نتیجه داد و یوونتوس موفق شد در دقیقه 30 با ضربه چکشی و فوق العاده میرالیم پیانیچ از پشت محوطه به گوشه دروازه، به گل اول دست یابد.

در دقیقه 35 میلینکویچ ساویچ با یک ضربه محکم دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما شوت او راهی به دروازه نیافت. در ثانیه های پایانی نیمه اول پارولو در دهانه دروازه فرصت بسیار خوبی برای گل تساوی داشت اما ضربه سر او به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری 0-1 یوونتوس به پایان برسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه 58 و با ضربه لوییس آلبرتو ایجاد شد اما لاتزیو بدشانس بود که به گل نرسید.

در دقیقه 65 و روی ارسال رونالدو، بونوچی با ضربه سر دروازه لاتزیو را تهدید کرد اما استراکوشا توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه 72 رونالدو تا آستانه باز کردن دروازه لاتزیو هم پیش رفت اما ضربه دیدنی او از پشت محوطه با مهار فوق العاده دروازه بان حریف همراه بود.

اما حملات یوونتوس در دقیقه 75 جواب داد و روی ارسال عرضی خدیرا، رونالدو با بدشانسی نتوانست توپ را تبدیل به گل کند و مانژوکیچ روی ریباند و با ضربه ای چکشی گل دوم را به ثمر رساند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و یوونتوس که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان مسابقه پرداخت تا در نهایت با همان 2 گل برتری لاتزیو را مغلوب کند.