بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منچستر سیتی 1 - 1 ولوز، توقف شاگردان گواردیولا
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 19:47
منچستر سیتی
منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه با نتیجه 1-1 برابر ولورهمپتون متوقف شد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان گواردیولا در روزی که 2 بار دیرک دروازه حریف را به لرزه درآورده و گلی هند دریافت کردند بالاخره متوقف شدند تا در هفته سوم 2 امتیاز مهم را از دست بدهند.

اولین فرصت بازی در دقیقه 15 برای منچسترسیتی ایجاد شد اما ضربه گوندوغان روی پاس آگوئرو با مهار تماشایی روی پاتریسیو همراه بود.

دقایقی بعد سیتیزن ها تا آستانه باز کردن دروازه ولورهمپتون نیز پیش رفتند اما ضربه سرخیو آگوئرو از درون محوطه با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 23 باز هم این اتفاق تکرار شد و این بار روی پاتریسیو به کمک دیرک دروازه موفق شد از گلزنی رحیم استرلینگ جلوگیری کند.

در دقیقه 32 این فرناندینیو بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او از پشت محوطه راهی به دروازه نیافت. در اواخر نیمه اول و روی ارسال مندی، آگوئرو می توانست کار را تمام کند اما باز هم پاتریسو مانع گلزنی او شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

ولورهمپتون نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 56 می توانست با ضربه کاستا به گل برسد اما ادرسون واکنش خوبی نشان داد تا این اتفاق یک دقیقه بعد رخ دهد.

 

روی ارسال موتینیو، ویلی بولی موفق شد با دست و دور از چشمان داور دروازه سیتی را باز کرد و تیمش را پیش اندازد.

بعد از دریافت گل سیتی سراپا حمله شد و بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 68 موفق شد روی ارسال گوندوغان و با ضربه سر محکم لاپورته به گل تساوی برسد.

 

در دقیقه 77 و با ارسال مندی، گابریل ژسوس می توانست با ضربه سر زننده گل پیروزی بخش سیتی لقب گیرد اما باز هم دروازه بان ولورهمپتون با عکس العمل خود مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

در دقیقه 87 و روی فرار ترائوره این ولورهمپتون بود که می توانست به گل برتری برسد اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.