بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

محرمی، بهترین بازیکن هفته لیگ کرواسی
چهارشنبه, 31 مرداد 1397 ساعت 20:24
محرمی، بهترین بازیکن هفته لیگ کرواسی
مدافع راست ایرانی دینامو زاگرب در ترکیب تیم منتخب هفته لیگ یک کرواسی قرار گرفته است.

به گزارش "توپ 90"، صادق محرمی بعد از پیوستن به دینامو زاگرب در هر چهار هفته اخیر لیگ یک کرواسی جزو ترکیب ثابت تیمش بوده که عملکرد درخشان او موجب شده در تمام بازی‌ها حضور کامل داشته باشد و حتی در یک مسابقه هم تعویض نشود.

دینامو زاگرب که در حال حاضر با ۱۰ امتیاز و تنها بر حسب تفاضل گل کمتر نسبت به ری‌یکا و لوموکوتیو زاگرب در رده سوم جدول لیگ یک کرواسی قرار دارد، در مسابقه اخیرش در چارچوب هفته چهارم این رقابت‌ها موفق به انجام کار بزرگی شد و تیم اوسی‌یک که سه بازی ابتدایی فصل را با پیروزی و تنها دو گل خورده به پایان رسانده بود را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

صادق محرمی یکی از ستاره‌های تیم دینامو زاگرب در جریان پیروزی اخیرشان در چهارمین بازی فصل برابر اوسی‌یک بود که با عملکرد موفق در کارهای دفاعی، نفوذ از سمت راست زمین و ایجاد موقعیت توانست نقش موثری در برد تیمش داشته باشد.

عملکرد محرمی در جریان دیدار با اوسی‌یک ۹ امتیازی موجب شد تا این مدافع راست ایرانی برای دومین بار طی چهار هفته اخیر، در تیم منتخب هفته لیگ یک کرواسی از نگاه سایت کروات تله اسپورت قرار بگیرد و براساس امتیازدهی سایت instat  به‌عنوان بهترین بازیکن هفته چهارم این لیگ انتخاب شود.