بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چلسی 3 - آرسنال 2، شکست آرسنال بدون ونگر
یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 01:28
چلسی ۳-۲ آرسنال: برگرد آقای ونگر!
چلسی موفق شد در یک دیدار تماشایی با نتیجه 2-3 آرسنال را شکست دهد.

به گزارش "توپ 90"، اگرچه آرسنال در اواخر نیمه اول 2 گل دریافتی در دقایق ابتدایی را جبران کرد و بازی را به تساوی کشاند، اما در نهایت چلسی با گل دقایق پایانی مارکوس آلونسو پیروز شد.

روی پاس دیدنی و عرضی مارکوس آلونسو، پدرو در محوطه صاحب یک فرصت تک به تک شده و با یک ضربه دقیق موفق شد پتر چک را مغلوب کرده و گل اول را به ثمر برساند.

دقایقی بعد راس بارکلی با یک ضربه دیدنی دروازه آرسنال را تهدید کرد اما شوت از بالای دروازه آرسنال به بیرون رفت. در دقیقه 19 آرسنال بهترین بخت را برای زدن گل تساوی داشت اما اوبامیانگ روی پاس گوندوزی در مقابل دروازه توفیقی نداشت و ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد، روی پاس بلند آسپلیکوئتا، موراتا صاحب موقعیت شده و بعد از گذر از سد مصطفی موفق شد با یک ضربه زیبا برتری چلسی را 2 برابر کند.

در دقیقه 31 این بار میخیتاریان یک صاحب یک فرصت بسیار خوب در مقابل دروازه چلسی شد اما ضربه او نیز با بی دقتی از بالای دروازه راهی خارج شد.

در دقیقه 37 و بعد از برخورد پاس ایوبی با بازیکنان چلسی، میخیتاریان موفق شد با یک ضربه زمینی و فنی از پشت محوطه گلزنی کرده و اختلاف را به حداقل برساند.

یک دقیقه بعد چلسی دوباره می توانست اختلاف را به 2 گل برساند اما ضربه موراتا روی پاس کانته با عکس العمل پتر چک همراه بود.

حملات آرسنال ادامه یافت و این تیم خیلی زود و در دقیقه 41 موفق شد این بار روی پاس میخیتاریان و ضربه تمام کننده ایوبی از درون محوطه کار را به تساوی بکشاند.

در لحظات پایانی نیمه اول اوبامیانگ می توانست بازگشت بزرگ آرسنال را کامل کند اما باز هم ضربه او از بالای دروازه کپا به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی 2-2 به پایان برسد.

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه 55 برای چلسی ایجاد شد اما ضربه راس بارکلی با مهار پتر چک راهی بیرون زمین شد. در ادامه جریان بازی آرام شد و هیچیک از 2 تیم قادر به ایجاد موقعیت خطرناکی روی دروازه هم نبودند. در دقیقه 71 داوید لوییز بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد اما این بار هم پتر چک ضربه او را دفع کرد.

اما در دقیقه 79 چلسی به گل سوم رسید. نفوذ دیدنی ادن هازارد از سمت چپ و پاس عرضی او با ضربه تمام کننده مارکوس آلونسو از مقابل دروازه همراه بود تا چلسی به گل سوم هم دست یاید.

 

در دقیقه 87 ادن هازارد با یک حرکت دیدنی دروازه آرسنال را تهدید کرد اما باز هم پتر چک مانع گلزنی بازیکنان چلسی شد. لحظاتی بعد اولیویه ژیرو فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما دروازه بان آرسنال یک بار دیگر عکس العمل خوبی نشان داد. در لحظات پایانی باز هم چلسی مغلوب هنرنمایی سنگربان حریف شد تا در نهایت 2-3 آرسنال را شکست دهد.