بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی وردربرمن 2 - بایرن مونیخ 3 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش برانکو به عدم توافق کارلوس کی روش با ایران
پنجشنبه, 25 مرداد 1397 ساعت 16:00
واکنش برانکو به عدم توافق کارلوس کی روش با ایران
سرمربی تیم ملی بعد از جام جهانی هنوز به توافقی با فدراسیون فوتبال دست نیافته تا نگرانی‌ها در خصوص رقابت‌های جام ملت‌ها به اوج خود برسد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی ایران بعد از دو صعود به جام جهانی و دستیابی به نتایج قابل قبول در روسیه هنوز نتوانسته کارلوس کی روش را برای قبول شرایط فدراسیون پای میز مذاکره بکشاند و این در حالی است که کمتر از 4 ماه دیگر باید در رقابت‌های جام ملت های آسیا حضور یابد. از سوی دیگر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و تداخل برنامه آن با آماده سازی تیم ملی به موضوعی تبدیل شد تا نشست خبری امروز برانکو را به چالش بکشد.


سرمربی پرسپولیس اما با کنایه خود نسبت به عدم حضور کارلوس کی روش در تیم ملی صحبت‌هایش را اینطور مطرح کرد: نمی‌دانم برنامه به چه شکل خواهد شد چون از برنامه تیم ملی خبر ندارم، تا حالا کسی به ما و باشگاه ما اطلاعی نداده است که خواهد بود یا نخواهد بود، و چه کسی سرمربی خواهد بود یا نخواهد بود.


برانکو که پیش از این نیز با توجه به تداخل برنامه میان تیم ملی و باشگاهش با کی روش با چالش مواجه شده بود به عدم توافق او با فدراسیون فوتبال اشاره کرد و اینکه هنوز برنامه‌ای در آستانه لیگ قهرمانان آسیا و جام ملت‌های آسیا برای پیش بینی اتفاقات موجود نیست.


سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران با توجه به اتمام دوره قراردادی اش بعد از جام جهانی به مرخصی رفته و علیرغم اینکه فدراسیون فوتبال و حتی وزارت ورزش طی چند وقت اخیر از توافقات مثبت با کی روش خبر داده‌اند، هنوز چیزی در این باره قطعیت نیافته است.