بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال اوکلاهاما سیتی - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خداداد عزیزی به طور رسمی از سپیدرود جدا شد
یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 14:47
خداداد عزیزی به طور رسمی از سپیدرود جدا شد
سرمربی تیم سپیدرود رشت پس از توافق با مالک باشگاه از این تیم جدا شد.

به گزارش “توپ 90”  با اعلام روابط عمومی باشگاه خداداد عزیزی سرمربی سپیدرود بعد از توافق با محمد نوین به صورت توافقی و به صورت رسمی از سپیدرود جدا شد.توافق شد وی سی درصد از مبلغ کل قرارداد خود و کادرفنی را دریافت کند.تا انتخاب سرمربی جدید ، سهیل حق شناس تمرینات و دیدارهای سپیدرود را زیرنظر خواهد داشت.

پیش از این و در جریان باخت ۶-۱ سپیدرود رشت مقابل سپاهان درگیری شدیدی بین خداداد عزیزی و تماشاگران رشتی رخ داد به طوری که همگان اولین بازی خداداد در رشت را آخرین بازی وی دانستند و حالا همین اتفاق رخ داد و او پس از کسب تساوی برابر ماشین‌سازی تبریز به علت مشکلات مالی از جمع سپیدرودی‌ها جدا شد.


اما در این میان سه گزینه برای هدایت باشگاه سپیدرود رشت مطرح است. اولین گزینه آن‌ها علی کریمی خواهد که شرایط سختی را برای مدیران فعلی باشگاه قرار داده است. کریمی به آن‌ها اعلام کرده که تنها در صورت تسویه کامل با خداداد عزیزی و کادرش حاضر به مذاکره با باشگاه سپیدرود می‌شود. حال با توجه به شرایط موجود حضور مجدد علی کریمی برای هدایت این باشگاه پرطرفدار بسیار سخت و تقریبا بعید به نظر می‌رسد.


دیگر گزینه رشتی‌ها برای جانشینی عزیزی، نادر دست‌نشان است. مربی‌ای که پیش از آغاز فصل توسط تن‌زاده به عنوان سرمربی تیم شناخته شد اما به دلیل وجود مشکلات مالکیتی از سپیدرود جدا و به مس کرمان منتقل شد.


فرشاد پیوس هم آخرین گزینه مدیران سپیدرود برای هدایت این تیم است. پیوس پیش از این و در زمان حضور سپیدرود در مسابقات لیگ دسته دوم هدایت این تیم پرطرفدار را بر عهده داشت و نتایج خوبی همراه با آن‌ها گرفته بود.


طبق گفته مدیران باشگاه سپیدرود سرمربی این تیم طی ۲۴ ساعت آینده معرفی می‌شود تا آن‌ها با قدرت رو در روی پدیده در هفته چهارم قرار گیرند.