بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

معارفه رسمی تیبو کورتوا در رئال مادرید (عکس)
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 16:18
معارفه رسمی تیبو کورتوا در رئال مادرید (عکس)
تیبور کورتوا، گلر سرشناس بلژیکی امروز رسما در سانتیاگو برنابئو به هواداران رئال معرفی شد.

به گزارش "توپ 90"، کورتوا پس از 4 سال درخشان در چلسی، در نهایت تصمیم به ترک این باشگاه و پیوستن به رئال گرفت. قرارداد او 6 ساله به ارزش 40 میلیون یورو است.

او که پیش از این سابقه بازی در اتلتیکو را دارد، با فضای شهر مادرید کاملا آشناست و حالا باید برای به دست آوردن جایگاه ثابت در رئال، با کیلور ناواس رقابت کند.

کورتوا امروز پس از انجام تست های پزشکی، همراه اعضای خانواده اش در برنابئو حاضر شد و ابتدا از موزه رئال بازدید کرد. او سپس در حضور خیل عکاسان و خبرنگاران رسما قراردادش را امضا کرد و با پیراهن رئال مقابل عکاسان قرار گرفت.

در ادامه مراسم، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال پشت میکروفن قرار گرفت و گفت:« رئال مادرید بدون خستگی به مسیر پرافتخار خود ادامه می دهد. با تیمی که در آن، بهترین ها حضور دارند و همچنین با تیم های پایه ای باکیفیت. کسب چهار قهرمانی اروپا در پنج سال اخیر، نشان می دهد که ما در دنیا چه جایگاهی داریم. تیبو از امروز با ماست. او در تیمی حضور دارد که دوست داشت در آن باشد. بدون شک او یکی از بهترین دروازه بان های دنیاست.

تیبو؛ احتمالا از حالا بزرگترین چالش تو که ورود به قلب های رئالی هاست، آغاز می شود. تو مادرید را به خوبی می شناسی و از حالا برنابئو خانه توست. به معتبر ترین و بزرگترین باشگاه دنیا خوش آمدی.»

در ادامه کورتوا در سخنانی کوتاه گفت:« رویای من تکمیل شد. از کودکی در رویای بازی در برنابئو با پیراهن رئال بودم. بهترین باشگاه دنیا. حالا من هم یکی رئالی هستم.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

او سپس با به تن کردن پیراهن رئال وارد زمین چمن ورزشگاه برنابئو شد. در آنجا چند هزار هوادار منتظر وی بودند. کورتوا نیز با بوسه زدن به نشان رئال، خیلی زود توجه رئالی ها را به خود جلب کرد.