بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - میامی هیت

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیتی 2 - 0 چلسی؛ خط و نشان پپ برای رقبا
یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 21:43
سیتی 2 - 0 چلسی؛ خط و نشان پپ برای رقبا
منچسترسیتی موفق شد با دبل سرخیو آگوئرو، 0-2 چلسی را مغلوب کرده و فاتح جام خیریه شود.

به گزارش "توپ 90"، سیتیزن ها در اولین دیدار رسمی فصل موفق شد با 2 گل سرخیو آگوئرو و در مسابقه ای که فرصت های فراوانی را از دست داد، چلسی را شکست داده و برای رقبا خط و نشان بکشد.

 

 

بازی با برتری و مالکیت منچسترسیتی آغاز شد و این تیم بعد از طراحی چند حمله سرانجام در دقیقه 13 و روی حرکت دیدنی فودن، پاس او به آگوئرو و ضربه زمینی دقیق ستاره آرژانتینی به گوشه دروازه به گل اول رسید.

دقایقی بعد و روی پاس آگوئرو، لروی سانه در موقعیتی تک به تک می توانست زننده گل دوم تیمش لقب گیرد اما کنترل ضعیف ستاره آلمانی باعث شد کابایرو توپ را از آن خود کند.

در دقیقه 32 این هودسون ادوی بازیکن جوان چلسی بود که می توانست با حرکتی دیدنی گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول چلسی مالک توپ و میدان بود اما خطر خاصی روی دروازه سیتی ایجاد نشد تا تیم گواردیولا با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

اولین فرصت نیمه دوم با اشتباه جورجینیو برای منچسترسیتی ایجاد شد اما ضربه زمینی آگوئرو با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت. لحظاتی بعد آگوئرو در فرصتی تک به تک بهترین بخت را برای زدن گل دوم داشت اما علیرغم گذشتن از کابایرو ضربه او به کنار دروازه چلسی برخورد کرد.

اما در دقیقه 58 سیتی به گل دوم دست یافت. روی یک ضدحمله سریع و پاس در عمق برناردو سیلوا، آگوئرو با دروازه چلسی تک به تک شده و با ضربه ای زمینی گل دوم را به ثمر رساند.

 

در دقیقه 66 ریاض محرز فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه او از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

لحظاتی بعد آگوئرو با یک ضربه چکشی دروازه چلسی را تهدید کرد اما کابایرو مانع باز شدن دروازه تیمش شد. در دقیقه 80 براهیم دیاز با حرکتی انفرادی فرصت خوبی برای باز کردن دروازه چلسی داشت اما این اتفاق رخ نداد.

در اواخر بازی گابریل ژسوس می توانست زننده گل سوم سیتی لقب گیرد اما ضربه محکم او توسط کابایرو دفع شد. در ثانیه های پایانی برناردو سیلوا فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما مدافعان چلسی توپ را از روی خط برگرداندند تا سیتیزن ها با برتری 0-2 فاتح جام خیریه شوند.