بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استقلال لیگ را با 12 بازیکن استارت می‌زند
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 14:59
استقلال لیگ را با 12 بازیکن  استارت می‌زند
تیم فوتبال استقلال با شروع لیگ با مشکل عدیده کمبود بازیکن روبرو است، اتفاقی که حالا صدای سرمربی این تیم را هم در آورده است.

به گزارش "توپ 90"، امروز شفر در فاصله 3 روز مانده به اولین بازی لیگ هجدهم برابر پیکان تصمیم گرفت تمرین تیمش را به روی اصحاب رسانه باز کند تا در آن صحبت های مهمی را مطرح کند. شفر امروز در تمرین استقلال گفت که شرایط این تیم مناسب نیست و این تیم شانس کمی برای موفقیت دارد: با این وضعیتی که الان داریم خیلی شانس بزرگی برای موفقیت نداریم. سخت کار می‌کنیم و با همه وجود زحمت می‌کشیم. همه با تمام وجود زحمت می‌کشند اما شاید این بازیکنان جوانی که اضافه شدند به 3، 4 یا 5 ماه زمان نیاز داشته باشند تا به سطح مورد نظر و لِولی که همه انتظار دارند برسند.


اما واقعا سوال اصلی این است که استقلال برای شروع لیگ آیا به اندازه یک تیم کامل بازیکن دارد و سوال بعدی اینکه آیا تیمی که پای به لیگ هجدهم می گذارد شرایط رسیدن به قهرمانی را دارد یا نه؟ شاید بتوان جواب این سوال را در تمرین امروز استقلال یافت کرد.


تمرین استقلال در فاصله 3  روز مانده به شروع لیگ امروز برگزار شد و نکته عجیب این که تنها 12 بازیکن که بتوان روی آنها برای حضور در ترکیب اصلی حساب کرد در آن حضور داشتند که از بین آنها دو نفر دروازه بان های این تیم هستند که نمی توانند همزمان در ترکیب آبی ها به میدان بروند.


استقلال برای هفته اول لیگ محمد دانشگر، پژمان منتظری، خسرو حیدری، محمدی مهر و البته میلاد زکی پور را در خط دفاع در اختیار دارد،  فرشید اسماعیلی، علی کریمی، فرشید باقری و الهیار صیادمنش چهار هافبک حاضر در اردوی استقلال هستند و روح الله باقری تنها مهاجم این تیم است که در هفته اول می تواند برای آبی ها بازی کند.


نکته مهم ماجرا این است که برای هفته اول لیگ برتر مهدی رحمتی یا سیدحسین حسینی تنها بازیکنان سرشناس روی نیمکت آبی ها هستند مگر اینکه تا شروع بازی اول آرمین سهرابیان و وریا غفوری به شرایط بازی کردن برسند و معادلات را برای آبی ها تغییر بدهند.