بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شرایط انتقال تبریزی به استقلال اعلام شد
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 11:59
شرایط انتقال تبریزی به استقلال اعلام شد
کادر مدیریتی باشگاه ذوب آهن اصفهان با ارسال نامه ای به سرپرست باشگاه استقلال، شرایط انتقال مهاجم خود به این تیم را اعلام کرد.

به گزارش "توپ 90"، در سال های اخیر و پس از آغاز فصل نقل و انتقالات، مرتضی تبریزی یکی از بازیکنانی است که در بورس قرار دارد و تیم های پایتخت به دنبال جذب او هستند. امسال نیز به مانند فصل قبل باز هم باشگاه استقلال خواستار جذب این بازیکن شد تا تلاش خود را آغاز  کرد تا بتواند با کسب رضایت مسئولان تیم ذوب آهن اصفهان، تبریزی را به عنوان یکی از مهاجمان خود در لیگ هجدهم به خدمت بگیرد.

 

پس از آغاز رایزنی استقلالی ها برای جذب مرتضی تبریزی، مهاجم ذوبی ها و آبی پوش کردن وی، مدیرعامل تیم ذوب آهن امروز با ارسال نامه ای به محل باشگاه استقلال و سرپرست این باشگاه، شرایط انتقال مرتضی تبریزی به جمع استقلالی ها را عنوان کرد و به نوعی آب پاکی را روی دست این باشگاه ریخت.

آذری در این درخواست آورده است ذوبی ها برای صدور رضایت نامه مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان طلب کرده اند که از تاریخ نگارش نامه، ظرف سه روز باید پرداخت شود. آبی پوشان در صورت درخواست انتقال تبریزی از اصفهان به تهران، علاوه بر این مبلغ که تنها برای رضایت نامه این مهاجم پرداخت خواهد شد مبلغی نیز به عنوان قرارداد همکاری به خود تبریزی خواهند داد و مجموع این ها قطعا رقمی قابل توجه برای باشگاه تهرانی خواهد شد.

هر چند بعید می رسد استقلالی ها با این درخواست موافقت کنند اما هر آنچه که هست آنها برای جذب تبریزی، باید در ابتدا رضایت ذوبی ها را برای کسب رضایت نامه این مهاجم جلب کنند چرا که تبریزی از جمله بازیکنانی است که فعلا با ذوب آهن قراردلد دارد.