بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیکی کریمی طرفدار کدام تیم است؟
شنبه, 23 تیر 1397 ساعت 18:58
نیکی کریمی طرفدار کدام تیم است؟
با وجود حذف تیم ملی ایران از رقابت های جام جهانی اما چهارتیم حاضر در مرحله فینال و رده بندی طرفداران خاص خودشان را دارند که در میان آن ها ستاره های مطرح غیرورزشی هم دیده می شوند.

به گزارش" توپ 90"، رقابت های جام جهانی به آخرین روز خود رسیده است و امشب و فردا تکلیف قهرمان و سه تیم دیگر رده بندی مشخص خواهد شد. جذابیت های جام جهانی 2018 که در روسیه برگزار شد حتی با کنار رفتن تیم ملی ایران از تورنمنت نیز تیم های محبوب خودشان را دارند و در این مرحله دو فینالیست بیشترین طرفدار را دارند. در همین رابطه ستاره های مطرح عرصه های مختلف مثل سینما هم به ابراز علاقه درباره قهرمان این دوره از رقابت ها پرداخته اند.

دو ستاره سینما و فوتبال ایران در مصاحبه ای که با «مجله ایده ایستا» انجام دادند حرف های جالبی درباره جام جهانی زده اند. در بخشی از این گفت و گو نیکی کریمی بازیگر و کارگردان سینما در رابطه با جام جهانی و دو بازی آخر فینال و رده بندی گفت:«ضمن احترام به فرانسه دوست دارم که تیم ملی کرواسی به مقام قهرمانی برسد. » او همچنین ابراز علاقه کرده است که بلژیک بتواند با پیروزی بر انگلستان به مقام سوم برسد.

علی دایی کاپیتان و مربی سابق تیم ملی ایران هم در این باره گفته است:« به نظرم من فرانسه در فینال کرواسی را شکست می دهد و قهرمان می شود.» او هم مثل نیکی کریمی شانس بلژیک را برای قهرمانی بیشتر می داند.