بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کلمبیا 1 - 2 ژاپن، ژاپن برای صعود شاخ و شانه کشید
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 18:34
ژاپن برای صعود شاخ و شانه کشید
تیم ملی ژاپن در اولین دیدار خود در جام جهانی 2018 موفق شد برابر تیم ملی کلمبیا به برتری برسد.

به گزارش "توپ 90"، در یکی از آخرین بازی های باقی مانده از مرحله اول دور گروهی جام جهانی، از ساعت 16:30 تیم ملی ژاپن در ورزشگاه موردویای سارانسک برابر تیم ملی کلمبیا قرار گرفت. آنها که این بازی را کاملا هجومی آغاز کرده بودند خیلی زود توانستند به یک ضربه پنالتی دست پیدا کنند. چهارمین دقیقه بازی علاوه بر یک ضربه پنالتی، یک کارت قرمز نیز داشت و داور میدان ضربه مهاجم ژاپنی و برخورد آن به دست کارلوس سانچس، مدافع تیم ملی کلمبیا را مشمول اخراج دانست و به همین دلیل علاوه بر 10 نفره کردن زردپوشان، یک پنالتی نیز برای سامورایی ها اعلام کرد.


بهرحال پس از یکی دو دقیقه اتلاف وقت و اعتراض کلمبیایی ها، شینجی کاگاوا پشت ضربه پنالتی به دست آمده ایستاد و توانست دروازه حریف را در ششمین دقیقه بازی باز کند. پس از این گل کلمبیایی ها که به دنبال جبران مافات بودند حملات فراوانی روی دروازه ژاپنی ها تدارک دیدند تا در نهایت موفق شدند پیش از پایان نیمه اول و در دقیقه 39 توسط دیوید کینترو به گل تساوی دست پیدا کنند.


اما در نیمه دوم هر دو تیم که گویا نمی خواستند بازی با تساوی به پایان برسد حملات زیادی روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند که البته در این میان می توان سهم ژاپنی ها را بیشتر از حریف آمریکایی دانست و در نهایت آنها موفق شدند برای دومین بار دروازه کلمبیا را باز کنند. این گل در دقیقه 73 توسط اوساکو به ثمر رسید تا در نهایت بازی با همین نتیجه به سود ژاپنی ها به پایان برسد و آنها نیز به مانند ایران بتوانند تنها تیم های آسیایی پیروز شده در جام جهانی محسوب شوند.