بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال یوتا جاز - ممفیس گریزلیز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رجب زاده خداحافظی کرد، شماره 30 بایگانی شد
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 15:12
رجب زاده خداحافظی کرد، شماره 30 بایگانی شد
مهدی رجب زاده پس از حرف و حدیث هایی که در مورد ادامه فوتبال او وجود داشت، در نهایت تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت.

به گزارش "توپ 90"، پس از پایان لیگ برتر صحبت های زیادی در مورد خداحافظی مهدی رجب زاده یا ادامه فوتبال او وجود داشت؛ هر چند سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن عنوان کرده بود که این بازیکن باتجربه همچنان به کار خود به عنوان بازیکن ادامه می دهد و در کنار آن مربیگری را نیز به عنوان دستیار نمازی آغاز می کند و خود رجب زاده نیز چندان بی میل به این موضوع نبود، در نهایت پس از جلساتی که رجب زاده با امید نمازی داشت، تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا از فصل هجدهم با سمت مربی روی نیمکت ذوبی ها حضور داشته باشد؛ چیزی که خود رجب زاده آن را عاقبت به خیری در فوتبال می نامد.


باشگاه ذوب آهن در پیامی خداحافظی رجب زاده را غمناک توصیف کرده و با اشاره به اینکه شماره 30 تیم فوتبال باشگاه برای همیشه بایگانی خواهد شد، نوشته : در میان شکوه همه روزهای درخشان اخیر شاید هیچ چیز به اندازه خداحافظی با دو دهه پرافتخار حضورت در عرصه فوتبال ملی و باشگاهی کشور غمناک نیست.


مهدی رجب زاده عزیز بی تردید همگان تو را به عنوان یک الگوی اخلاقی و فنی بزرگ در فوتبال کشور خواهند شناخت و هر چند سختی خداحافظی با فوتبال خاص و متفاوت تو ساده نیست ولیکن امیدواری به پیوستنت به مربیان کشور برای همه ما التیام بخش است.


نام تو تا ابد بر تارک فوتبال این مرز و بوم خواهد درخشید و رکوردهایت از جمله ۲۰ سال بازی در سطح اول فوتبال ایران و آسیا و نیز بیشترین گل زده با پیراهن یک تیم باشگاهی به سند افتخار برای همه ما بدل خواهد شد.


شماره ۳۰ جاودان در موزه افتخارات باشگاه ذوب آهن با نیم قرن افتخار، قرار خواهد گرفت و همگان این پیراهن باشکوه را خواهند ستود.