بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال آذرخش بندرعباس 1 - اهورا بهبهان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسمی؛ گریزمان در اتلتیکو مادرید ماند
پنجشنبه, 24 خرداد 1397 ساعت 23:20
رسمی؛ گریزمان
آنتوان گریزمان، ستاره اتلتیکو امشب در پیامی ویدیویی تصمیم قطعی خود در مورد آینده را اعلام خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، هفته هاست که شایعات مختلفی در مورد آینده گریزمان شنیده می شود. در بارسلونا معتقدند که او از اول جولای به بارسا ملحق خواهد شد ولی در مادرید مصر هستند که او قراردادش را تمدید می کند.

قرار بود پیش از اولین بازی فرانسه در جام جهانی که شنبه برابر استرالیا خواهد بود، گریزمان تصمیم خود را علنی کند و بسیاری منتظر بودند که در نشست خبری دو روز پیش این اتفاق رخ دهد اما بازهم چنین نشد تا اینکه امروز صبح اعلام شد که ساعت 21.15 به وقت محلی، گریزمان در پیامی ویدیویی، تصمیم نهایی خود را اعلام خواهد کرد.

 

 

 

 

او در این ویدیوی مستند که در خانه اش در مادرید ضبط شده، گفت:« صحبت‌های زیادی درباره اینکه آیا من خواهم رفت، خواهم ماند، چقدر حقوق می‌گیرم، از چقدر پول صرف نظر کرده ام  و ... شنیده اید ولی واقعیت چیزیست که می‌خواهم به شما بگویم. از تصمیمی که گرفته ام پشیمان نخواهم شد و صد در صد است. مثل زمانی که به سوسیداد پیوستم یا زمانی که از این تیم جدا شدم.

در طول فصل چند مقطع دشوار را پشت سر گذاشتم و با انتقادات هواداران روبرو شدم ولی ذهنیت من قوی است و از انتقادات درس گرفتم. رابطه بسیار خوبی با سیمئونه دارم و در آخرین ملاقات مان گفتم که نمی دانم در اتلتیکو می مانم یا خیر. در اتلتیکو دستمزد بیشتری می‌دهند اما اگر چمپیونزلیگ می‌خواهید، جایتان در بارسلونا است. چیزی که باعث می‌شود دوباره به این قضیه فکر کنم این است که اگر بازیکنان جدیدی بیاوریم می‌توانیم قهرمان اروپا شویم.

تماس های زیادی با خواهرم(مدیربرنامه ها) گرفته شده و باید از بین دو پیشنهاد اتلتیکو و بارسا یکی را قبول کنم.

 

همیشه دوست داشتم قهرمان چمپیونزلیگ شویم ولی تاکنون نشده. در لالیگا نیز یا دوم شده ام یا سوم. باید خوب فکر می کردم چون تردیدهایی داشتم و باشگاه باید بازیکنانی بزرگ برای اهدافی بزرگتر خریداری کند. همسرم به من می گوید که در اتلتیکو اسطوره خواهم شد ولی در بارسا تنها یک بازیکن بیشتر.»

 

سپس تصاویری از ملاقات گریزمان با خانواده اش، بسکتبال با برادرش و حضور او در مسابقات سوارکاری لیون پخش می شود.

در یک مکالمه پدرش به او می گوید که فقط جنبه ورزشی قضیه را لحاظ کند و برادرش نیز به او می گوید که بهتر است در اتلتیکو بماند. سپس تصاویری از حضور خانواده او در ورزشگاه اختصاصی اتلتیکو برای تماشای بازی برگشت با آرسنال در نیمه نهایی لیگ اروپا پخش می شود.

 

 

 

 

گریزمان: همه دنیا می گویند که با بارسا تمام کرده ام اما اینطور نیست. در باشگاه نیز چنین اعتقادی دارند اما الان فقط فینال اروپا مهم است و می تواند در تصمیم نهایی من تاثیرگذار باشد. پیش به سوی قهرمانی.

اتلتیکو به لطف گل های گریزمان و با غلبه بر مارسی قهرمان لیگ اروپا می شود و سپس تصاویری از جشن قهرمانی این تیم در میدان نپتونو پخش می شود. در این جشن گریزمان با تشویق هواداران اتلتیکو روبرو می شود ولی در آخرین بازی خانگی اتلتیکو در لالیگا او در ورزشگاه با سوت هواداران بدرقه شد.

 

گریزمان: شوکه بودم و با ناراحتی به خانه رفتم. سیمئونه که شرایطم را می دید، در خانه به ملاقاتم آمد تا به من روحیه بدهد. در آن روزها هنوز تردیدهایی داشتم ولی الان حس می کنم که باشگاه تمام تلاشش را کرده تا تیم قدرتمندی برای فصل بعد ببندد و دیگر نمی توانم صبر کنم. به هواداران می گویم که در اتلتیکو خواهم ماند. ماندنم می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

تصمیم گرفتم که بمانم.