بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی یونایتد و آرسنال و سیتی در هفته آخر
یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397 ساعت 22:11
پیروزی یونایتد و آرسنال در شب توقف سیتی
در هفته آخر لیگ برتر، آرسنال، منچسترسیتی و یونایتد رقبای خود را مغلوب کردند تا فرجامی خوش در لیگ برتر داشته باشند.

به گزارش "توپ 90"، پیش از این رتبه قهرمانی سیتی، نایب قهرمانی یونایتد و ششمی آرسنال مسجل شده بود و هر 3 دیدار تشریفاتی بود. منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق چند موقعیت، در دقیقه 34 و روی پاس خوان ماتا به مارکوس راشفورد به گل اول دست یافت.

در اواخر نیمه اول رومرو 2 فرصت بسیار خوب را از بازیکنان واتفورد گرفت تا نیمه اول با برتری 0-1 یونایتد به پایان برسد.

در نیمه دوم جریان بازی آرام شد و منچستریونایتد بیشتر در تلاش برای حفظ پیروزی خود بود. در نهایت اتفاق مهمی روی دروازه رخ نداد و یونایتد با همان یک گل حریف خود را مغلوب کرد.

آرسنال در آخرین دیداری که آرسن ونگر را روی نیمکت می دید، با یک گل موفق شد هادرسفیلد را مغلوب کند تا سرمربی فرانسوی پایان خوشی داشته باشد.

توپچی ها بازی را بهتر آغاز کردند و بعد از خلق چند موقعیت، در نهایت در دقیقه 38 و با همکاری آرون رمزی و ضربه تمام کننده اوبامیانگ به گل اول دست یافتند تا نیمه اول با برتری 0-1 این تیم به اتمام برسد.

در نیمه دوم هادرسفیلد فرصت های زیادی را برای زدن گل تساوی خلق کرد اما عملکرد خوب اوسپینا مانع باز شدن دروازه آرسنال شد.

در نیمه دوم آرسنال فرصت های خوبی را از دست داد اما در نهایت موفق به باز کردن دروازه هادرسفیلد نشد و بازی با همان برتری 0-1 توپچی ها به اتمام رسید.

منچسترسیتی که چند هفته قبل قهرمانی خود را در لیگ برتر مسجل کرده بود، در خانه ساتهمپتون به مصاف این تیم رفت و در دیداری کم هیجان در نهایت به پیروزی 0-1 دست یافت.

نیمه دوم نیز همانند نیمه اول دنبال شده و اتفاق مهمی روی دروازه ها رخ نداد تا سیتی در شبی که تنها یک شوت به سمت دروازه حریف زد، در نهایت و در ثانیه های پایانی با تک گل گابریل ژسوس به پیروزی رسیده و فصل فوق العاده خود را با موفقیت به اتمام برساند.