بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سویا 3-2 رئال: نایب قهرمانی دورتر شد
پنجشنبه, 20 اردیبهشت 1397 ساعت 01:37
سویا 3-2 رئال: نایب قهرمانی دورتر شد
رئال مادرید در دیداری خارج از خانه 3-2 مغلوب سویا شد و اکنون کار دشواری برای رسیدن به عنوان نایب قهرمانی این فصل لالیگا دارد.

به گزارش "توپ 90"، در شبی که زین الدین زیدان به چند بازیکن اصلی اش استراحت داد، سویا نمایش بهتری داشت و در نهایت توانست به یک پیروزی شیرین برسد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 13 چیزی نمانده بود که سویا روی ارسال اسکودرو به گل برسد اما ضربه فرانکو واسکز از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از آن رئالی ها برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه 21 به گل برتری برسند اما ضربه کوواچیچ به شکل خطرناکی از کنار دروازه سویا به بیرون رفت.

در مقابل این سویا بود که در دقیقه 26 به گل رسید. روی پاس خوب موریل، بن یدر با کیکو کاسیا تک به تک شد و با یک ضربه بی نقص، توپ را از بین پاهای دروازه بان رئال تبدیل به گل کرد.

پس از این گل رئالی ها پیش کشیدند و بار دیگر بر بازی مسلط شدند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در مقابل، در دقایق پایانی این نیمه باز هم بازیکنان سویا پیش کشیدند و توانستند در دقیقه 45 به گل دوم برسند. انزونزی که روی پاس بن یدر صاحب موقعیت شده بود، ابتدا ضربه اش را زد که توسط ناچو هرناندز برگشت داده شد. توپ برگشتی را خود انزونزی برای لایون فرستاد و او هم با یک بغل پا، کار را تمام کرد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را سویا بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل سوم برسند.

در مقابل، این رئال بود که در دقیقه 57 صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای فرانکو واسکز روی لوکاس واسکز در محوطه جریمه سویا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. سرخیو راموس پشت ضربه قرار گرفت و قصد داشت توپ را به سقف دروازه بکوبد اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

رئالی ها که بهترین موقعیت شان را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و چند موقعیت خوب روی دروازه سویا ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. تلاش رئالی ها ادامه داشت اما این سویا بود که در دقیقه 84 به گل سوم رسید. سرخیو راموس که قصد داشت ارسال مرکادو را قطع کند، به اشتباه دروازه خودی را باز و شب بدش را تکمیل کرد.

سه دقیقه بعد بورخا مایورال یکی از گل های خورده رئال را جبران کرد. روی ارسال خوب آسنسیو، مایورال سرانجام توانست دروازه را سویا را باز کند.

تلاش رئالی ها برای جبران گل های خورده ادامه پیدا کرد و این تیم در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، بار دیگر صاحب ضربه پنالتی شد. خطای مرکادو روی ناچو باعث شد تا داور بار دیگر نقطه پنالتی را نشان بدهد. باز هم راموس پشت ضربه ایستاد و این بار توانست دروازه سویا را باز کند تا حساب کار 3-2 شود. اما این تیم زمانی برای زدن گل سوم پیدا نکرد و بازی با برتری تیم میزبان به پایان رسید.