بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی السد 2 - پاختاکور 1 (درخشش ژاوی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آرسنال 5 - 0 برنلی؛ آتش بازی برای وداع با ونگر
دوشنبه, 17 اردیبهشت 1397 ساعت 00:54
آرسنال 5 - 0 برنلی؛ آتش بازی برای وداع با ونگر
آرسنال موفق شد در خانه خود با 5 گل برنلی را شکست دهد.

به گزارش "توپ 90"، در آخرین دیداری که ونگر در خانه آرسنال هدایت این تیم را بر عهده داشت، توپچی ها با 5 گل برنلی را بدرقه کردند تا پایانی خوش را برای سرمربی فرانسوی رقم بزنند.

آرسنال بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرد و در دقیقه 14 به گل رسید. روی ارسال زمینی لاکازت، این اوبامیانگ بود که در مقابل دروازه خالی به راحتی گل اول را ثمر رساند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و گرچه توپچی ها مالک توپ و میدان بودند، اما نمی توانستند موقعیت مهمی روی دروازه برنلی ایجاد کنند. در دقیقه 41، لاکازت فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان توسط گلر برنلی دفع شد.

اما در اوقات اضافی نیمه اول آرسنال به گل دوم هم دست یافت. ارسال بیرین با ضربه والی لاکازت همراه بود تا توپچی ها نیمه اول را با برتری 0-2 راهی رختکن شوند.

توپچی ها نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرده و در دقیقه 53 به گل رسیدند. این بار کولاسیناچ موفق شد با یک ضربه دیدنی از گوشه محوطه جریمه دروازه برنلی را باز کند.

اما حملات توپچی پایان نداشت و در دقیقه 64 و این بار روی همکاری ایوبی و اوبامیانگ، ایوبی زننده گل چهارم آرسنال لقب گرفت.

در دقیقه 75 و روی پاس بیرین، این بار باز هم اوبامیانگ کار سختی برای باز کردن دروازه برنلی نداشت و این مهاجم تازه وارد گل چهارم را به ثمر رساند. در دقیقه 90 ضربه لاکازت به دیرک برخورد کرد تا بازی با برتری 0-5 آرسنال به پایان برسد.