بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اتلتیکو 1-0 آرسنال: پایان رویاهای ونگر
جمعه, 14 اردیبهشت 1397 ساعت 10:32
اتلتیکو 1-0 آرسنال: پایان رویاهای ونگر
آرسنال در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل اتلتیکو مادرید 1-0 شکست خورد و از رسیدن به دیدار نهایی بازماند.

به گزارش "توپ 90"، توپچی ها که در دیدار رفت در خانه مقابل تیم 10 نفره اتلتیکو با تساوی 1-1 متوقف شده بودند، در دیدار امشب هم با یک گل شکست خوردند و از رسیدن به دیدار نهایی بازماندند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی هر یک در تلاش بودند تا ابتکار عمل را در دست بگیرند. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 7 ایجاد شد؛ زمانی که دیگو کاستا با عبور از مدافعان آرسنال، در موقعیت تک به تک با داوید اوسپینا قرار گرفت اما ضربه او از بالای دروازه توپچی ها به بیرون رفت.

در دقیقه 10 لورن کوشیلنی دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به کالوم چمبرز داد. در ادامه روند بازی تغییر چندانی نکرد و بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود.

در دقیقه 27 نوبت آرسنالی ها بود که صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شوند اما الکساندر لاکازت در زدن ضربه نهایی تعلل کرد و این موقعیت به راحتی از دست رفت.

چند دقیقه بعد نوبت بازیکنان اتلتیکو بود که یک موقعیت خوب را از دست بدهند. روی دفع ناقص مدافعان آرسنال بود که توپ پشت محوطه جریمه به کوکه رسید اما ضربه خطرناک او با فاصله کمی از کنار دروازه اوسپینا به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول فشار حملات تیم میزبان بیشتر شد تا اینکه در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، سرانجام اتلتیکو به گل رسید. روی یک ارسال بلند و دفع ناقص مدافعان آرسنال، توپ در مرکز زمین به آنتوان گریزمان رسید و او هم با یک پاس تماشایی، دیگو کاستا را در موقعیت گلزنی قرار داد. این ملی پوش اسپانیایی هم این بار اشتباه نکرد و با یک ضربه محکم، اوسپینا را مغلوب کرد. به این ترتیب، نیمه اول با برتری 1-0 اتلتیکو به پایان رسید.

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که آرون رمزی در همان دقایق ابتدایی، گل تساوی را وارد دروازه اتلتیکو کند اما ضربه او، در حالی که تحت فشار سه مدافع حریف بود، به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد نوبت کاستا بود که دروازه آرسنال را به شدت تهدید کند؛ اما این بار اوسپینا توانست دروازه اش را نجات بدهد. در دقیقه 59 اتلتیکو بار دیگر صاحب یک موقعیت شد اما باز هم اوسپینا اجازه باز شدن دروازه آرسنال را نداد.

پس از آن نوبت آرسنالی ها بود که دو موقعیت خطرناک پیاپی روی دروازه اتلتیکو ایجاد کنند اما ضربات ولبک و ژاکا، راهی به چهارچوب دروازه اتلتیکو پیدا نکرد.

در دقیقه 67، گریزمان می توانست سرانجام دروازه آرسنال را باز و کار را تمام کند ولی باز هم اوسپینا با یک واکنش به موقع، توپچی ها را در بازی نگه داشت.

هر چه به پایان بازی نزدیک تر می شدیم، حملات آرسنال شدت بیشتری می گرفت اما این بازیکنان اتلتیکو بودند که روی ضدحملات خطرات بیشتری روی دروازه حریف ایجاد می کردند اما هیچ یک از موقعیت های دو تیم تبدیل به گل نشد و در نهایت بازی با همان یک گل به سود اتلتیکو به پایان رسید.