بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دپورتیوو 2-4 بارسا، قهرمانی بارسلونا در لالیگا
دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 ساعت 00:22
دپورتیوو 2-4 بارسا: تاجگذاری رسمی بارسا و  مسی در لالیگا
بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 4-2 دپورتیوو لاکرونیا را شکست بدهد و قهرمانی اش در رقابت های این فصل لالیگا را قطعی کند.

به گزارش "توپ 90"، هرچند شاگردان کلارنس سیدورف در دقایق زیادی از بازی برای آبی و اناری ها دردسر ایجاد کردند اما در نهایت این بارسا بود که با هت تریک لیونل مسی به پیروزی رسید و قهرمانی اش در رقابت های این فصل را قطعی کرد.

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 7 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. عثمان دمبله که در محوطه جریمه دپور صاحب توپ شده بود، با یک پاس رو به عقب، فیلیپ کوتینیو را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل تیم میزبان تا اندازه توپ و میدان را در دست گرفت و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب روی دروازه بارسا ایجاد کردند، در دقیقه 17 توانستند به گل برسند اما داور به دلیل آفساید آن را نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. ابتدا در دقیقه 28، لوکاس پرز که روی دفع ناقص تراشتگن صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از بالای دروازه به بیرون زد.

دو دقیقه بعد، بارسا می توانست روی یک ضربه آزاد به گل برسد اما ضربه تماشایی مسی را دروازه بان دپور با واکنشی تماشایی به دفع کرد.

بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه بارسا در دقیقه 38 به گل برتری رسید.

ادامه دارد...