بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال مادرید 2 - 1 لگانس؛ بیخ گوش اتلتیکو مادرید
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 22:23
رئال مادرید 2 - 1 لگانس؛ بیخ گوش اتلتیکو مادرید
رئال مادرید موفق شد در خانه خود 1-2 لگانس را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، کهکشانی ها در روزی که بسیاری از ستاره های خود را روی نیمکت قرار دادند، با گل های گرت بیل و مایورال لگانس را مغلوب کرده و در یک قدمی اتلتیکومادرید قرار بگیرد.

بازی با برتری رئال مادرید آغاز شد و این تیم در دقیقه 8 صاحب فرصت شد که بعد برخورد ضربه بنزما به مدافعان لگانس، رئال مادرید با ضربه دیدنی گرت بیل در دهانه دروازه به گل رسید.

 

10 دقیقه گرت بیل باز هم می توانست گلزنی کند اما ضربه او از فاصله ای دور با عکس العمل سولار هراه بود. در ادامه این لگانس بود که پیش کشید و در دقیقه 29 بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه زیبای آمرابات به دیرک افقی دروازه کاسیا برخورد کرد.

اما در اواخر نیمه اول رئال مادرید به گل دوم رسید. روی اشتباه مدافعان لگانس، مایورال در دهانه دروازه صاحب فرصت شد تا به راحتی گل دوم را به ثمر رسانده و رئال با برتری 0-2 راهی رختکن شود.

اولین فرصت نیمه دوم برای لگانس ایجاد شده اما ضربه سر کم دقت گوئررو در مقابل دروازه نصیب کاسیا شد. اما حملات لگانس در دقیقه 66 جواب داد و این تیم به گل رسید. آمرابات با نفوذی دیدنی در دهانه دروازه براساناچ را صاحب فرصت کرد تا او به راحتی گل تساوی را به ثمر برساند.

دقایقی بعد گرت بیل، ستاره ولزی رئال می توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند اما ضربه فنی او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 75 لگانس بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه بوستینزا در دهانه دروازه به زیبایی توسط کاسیا مهار شد. در اداکه اگرچه لگانس تلاش زیادی کرد اما به نتیجه نرسید تا در نهایت رئال مادرید 1-2 لگانس را شکست دهد.