بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منچستر یونایتد اولین فینالیست جام حذفی انگلیس شد
شنبه, 01 اردیبهشت 1397 ساعت 22:32
منچستر یونایتد
منچستریونایتد با برتری 1-2 برابر تاتنهام به فینال جام حذفی صعود کرد.

به گزارش "توپ 90"، شیاطین سرخ در دیداری که ابتدا عقب افتاد، در نهایت با برتری 1-2 برابر تاتنهام موفق به صعود به فینال جام حذفی شدند تا در انتظار پیروز دیدار چلسی و ساوتهمپتون باشند

اولین فرصت بازی در دقیقه 9 برای تاتنهام ایجاد شد و این تیم به گل اول دست یافت. ارسال دیدنی اریکسن از سمت راست در دهانه دروازه دله آلی رسید تا او با ضربه ای دقیق گل اول را وارد دروازه یونایتد کند.

 

دقایقی بعد باز هم این تاتنهام بود که می توانست به گل برسد اما در دقیقه 18 ضربه اریکسن از کنار دروازه دخیا به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 23 یونایتد به گل تساوی دست یافت. توپگیری فوق العاده پوگبا از دمبله در سمت چپ و ارسال او با ضربه سر سانچس همراه بود تا یونایتد به گل تساوی دست پیدا کند.

 

5 دقیقه بعد یونایتد می توانست به گل دوم هم دست پیدا کند اما ضربه سر لینگارد با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 42 پوگبا شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه محکم او با عکس العمل دروم همراه بود. در اوقات اضافی نیمه اول ضربه اریک دایر بعد از برخورد به مدافعان یونایتد به دیرک دروازه این تیم خورد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

اولین فرصت نیمه دوم برای تاتنهام و با ارسال اریکسن ایجاد شد اما دله آلی نتوانست از این موقعیت استفاده کند اما در دقیقه 62 یونایتد به گل دوم هم رسید.

 

روی پاس لوکاکو، هررا صاحب موقعت شد و با یک ضربه زمینی و دقیق موفق شد گل دوم یونایتد را وارد دروازه تاتنهام کند.

در دقیقه 66 لوکاکو می توانست کار را برای یونایتد یکسره کند اما ضربه لوکاکو با اختلاف کمی از کنار دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

در دقیقه 75 اریکسن می توانست گل تساوی را وارد دروازه یونایتد کند اما شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت. لحظاتی بعد این پوگبا بود که با یک ضربه محکم دروازه تاتنهام را تهدید کرد اما دروم این بار هم  واکنش خوبی نشان داد.

در دقیقه 90 لاملا با ارسال خود وانیاما را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر او به بیرون رفت تا در نهایت یونایتد با برتری برابر تاتنهام به فینال جام حذفی صعود مند.