بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوونتوس 3 - 0 سمپدوریا؛ لبخند بانوی پیر به اسکودتو
یکشنبه, 26 فروردین 1397 ساعت 21:48
یوونتوس 3 - 0 سمپدوریا؛ لبخند بانوی پیر به اسکودتو
یوونتوس در خانه خود با 3 گل سمپدوریا را شکست داد.

 

یوونتوس موفق شد با برتری 0-3 برابر سمپدوریا، در فاصله 6 هفته مانده به پایان سری آ فاصله خود را با ناپولی به 6 امتیاز افزایش داده و در آستانه کسب هفتمین اسکودتوی متوالی قرار گیرد.

اولین فرصت در دقیقه 13 برای یوونتوس ایجاد شد اما شوت محکم مانزوکیچ روی ارسال پیانیچ از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 25 دیبالا شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما حضور به موقع مدافعان سمپدوریا باعث شد تا ویویانو کار راحتی برای مهار این توپ داشته باشد.

در ادامه جریان بازی بسیار آرام شد و در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان می رسد، در دقیقه 45 یوونتوس روی ارسال کاستا و ضربه دیدنی مانزوکیچ در مقابل دروازه به گل رسید و با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

در نیمه دوم سمپدوریا برای جبران حملات خود را آغاز کرد و در دقیقه 55 می توانست به گل تساوی نیز دست یابد اما ضربه سر زاپاتا با مهار خوب بوفون مواجه شد.

اما در دقیقه 60 برتری بیانکونری 2 برابر شد. یوونتوس روی ارسال خوب کاستا و ضربه سر هوودس در دهانه دروازه به گل دوم هم رسید.

در ادامه باز هم برتری یوونتوس بیشتر شد و این تیم در دقیقه 74 به گل سوم هم دست یافت. داگلاس کاستا سومین پاس گل خود را به یبرون ارسال کرد تا خدیرا با یک ضربه زمینی گل سوم را به ثمر برساند.

 

در ادامه جریان بازی آرام شد و بعد از موقعیت خوبی که داگلاس کاستا در اوقات اضافه از دست داد، در نهایت بازی با برتری 0-3 یوونتوس به پایان رسید.