بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپول 5 - 0 واتفورد؛ فوق العاده مانند محمد صلاح
شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 23:07
لیورپول 3 - 0 واتفورد؛ فوق العاده مانند محمد صلاح
لیورپول موفق شد در آنفیلد با نتیجه 0-5 واتفورد را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول موفق شد با درخشش محمد صلاح، 4 گل این ستاره مصری او و برتری 0-5 برابر واتفورد، موقتا به رده سوم جدول لیگ برتر صعود کند.

 

بازی با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم در دقیقه 3 و روی حرکت دیدنی صلاح و ضربه تمام کننده او در محوطه به گل اول دست یافت. در ادامه جریان بازی، آرام شد و لیورپول علیرغم برتری تمام و کمال، در خلق موقعیت خطرناک ناکام بود.

در اواسط نیمه اول و روی پاس دیدنی صلاح، فرمینو تقریبا با دروازه واتفورد تک به تک شد اما ضربه محکم او با عکس العمل زیبای سنگربان واتفورد همراه شد.

اما در نهایت حملات لیورپول تلاش داد و در دقیقه 43 و روی ارسال مواج و تماشایی رابرتسون، صلاح با حضور به موقع در دهانه دروازه گل دوم خودش را نیز به ثمر رساند تا مرسی سایدی ها با برتری 0-2 راهی رختکن شوند.

نیمه دوم نیز لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا و در دقیقه 50، و روی ارسال صلاح، فرمینو با ضربه ای جالب موفق شد زننده گل سوم تیمش لقب گیرد.

 

لحظاتی بعد واتفورد بهترین فرصت را برای کاهش اختلاف داشت اما شوت دیدنی پریرا از روی ضربه ایستگاهی به دیرک افقی دروازه لیورپول برخورد کرد. در دقیقه 62 و روی ارسال ماتیپ، فرمینو می توانست باز هم گلزنی کند اما ضربه سر او راهی به دروازه نیافت.

اما در دقیقه 78 لیورپول موفق شد روی پاس مانه و باز هم با حرکت انفرادی صلاح و ضربه دقیق او به گل چهارم هم دست یابد.

اما صلاح دست بردار نبود و در دقیقه 86 روی ریباند ضربه میلنر موفق شد در مقابل دروازه، گل چهارم خود و پنجم لیورپول را به ثمر برساند تا نهایتا مرسی سایدی ها با 5 گل، واتفورد نگون بخت را مغلوب کند.