بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون - یوتا جاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میلان 0-2 آرسنال: رستگاری توپچی ها در سن سیرو
پنجشنبه, 17 اسفند 1396 ساعت 23:57
میلان 0-2 آرسنال: رستگاری توپچی ها در سن سیرو
آرسنال در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در خانه میلان به پیروزی 2-0 رسید و گام بلندی به سوی صعود به مرحله بعد برداشت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان آرسن ونگر که در 4 دیدار اخیرشان در همه رقابت ها شکست خورده بودند، در دیدار امشب نمایش حساب شده تری از حریف ارائه دادند و توانستند به یک پیروزی باارزش برسند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی هر دو تیم موقعیت های روی دروازه ها ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. این نمایش هجومی ادامه داشت تا اینکه آرسنال در دقیقه 15 به گل رسید.

روی پاس عالی مسوت اوزیل بود که هنریک میخیتاریان در گوشه محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم که در بین راه به یکی از مدافعان حریف برخورد کرد، دروازه دوناروما را باز کرد.

میلانی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و حملات خطرناکی روی دروازه اوسپینا داشتند اما نتوانستند به گل برسند.

حملات میزبان ادامه پیدا کرد و در مقابل بازیکنان آرسنال تلاش می کردند روی ضدحملات به گل بعدی برسند. روی یکی از این ضدحملات در دومین دقیقه وقت های اضافه، ضربه میخیتاریان به تیر دروازه برخورد کرد.

در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با همان یک گل به پایان خواهد رسید، آرسنال در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل دوم رسید. باز هم این اوزیل بود که با یک پاس در عمق عالی، آرون رمزی را صاحب موقعیت کرد و او هم بعد از پشت سر گذاشتن دوناروما، دروازه را باز کرد تا توپچی ها با برتری دو گله به رختکن بروند.

نیمه دوم را میلانی ها بهتر آغاز کردند اما چیزی نمانده بود که در دقیقه 50، روی اشتباه فرانک کسیه، آرسنال به گل سوم برسد ولی واکش دوناروما، مانع از باز شدن دروازه روسونری شد.

چند دقیقه بعد نوبت بوناونتورا بود تا دروازه آرسنال را تهدید کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات میلان ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم تلاش زیادی برای جبران گل های خورده انجام دادند اما عملکرد خوب دروازه بان و مدافعان آرسنال، مانع از رسیدن آنها به گل شد. در نهایت بازی با همان دو گل به پایان رسید تا شاگردان ونگر با دست پر به خانه برگردند.