بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسلونا 1 - 0 اتلتیکو، باز هم مسی باز هم گل ایستگاهی
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 21:58
بارسلونا ۱-۰ اتلتیکو: پیش به سوی قهرمانی
بارسلونا موفق شد با ارائه یک نمایش برتر، 0-1 اتلتیکومادرید را در نوکمپ مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا در روزی که حتی یک موقعیت خطرناک نیز به حریف نداد، با گل دیدنی لیونل مسی از سد اتلتیکومادرید گذشت تا اختلاف در صدر به 8 امتیاز برسد. اولین فرصت در دقیقه 5 برای بارسا ایجاد شد اما ضربه چکشی کوتینیو بعد از برخورد به مدافعان، با هوشیاری در اختیار اوبلاک قرار گرفت.

دقایقی بعد لیونل مسی با یک حرکت انفرادی دیدنی پشت محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه زمینی او در اختیار سنگربان اتلتیکو قرار گرفت.

 

 

 

اما بارسا بالاخره به گل رسید. در دقیقه 25 لیونل مسی پشت محوطه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و با نواختن یک شوت دیدنی، گل اول بارسا را وارد دروازه اوبلاک کرد.

در دقیقه 35 و با یک و دوی کوتینیو و سوارز، ستاره برزیلی بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او در اختیار اوبلاک قرار گرفت. در ادامه نیمه اول، اتلتیکو علیرغم تلاش برای جبران حتی یک موقعیت هم ایجاد نکرد تا 45 دقیقه نخست با برتری 0-1 بلوگرانا به اتمام برسد.

با شروع نیمه دوم، جریان بازی همچنان در اختیار بارسلونا بود و اتلتیکومادرید قادر به تسلط بر میدان و موقعیت سازی نبود. در دقیقه 53 و روی همکاری مسی و سوارز بارسا می توانست صاحب فرصت خوبی شود اما هوشیاری مدافعان تیم مهمان مانع شد.

در ادامه اتلتیکو مادرید کمی دایره حملات خود را گسترده تر کرد و در چند صحنه صاحب ضربات ایستگاهی هم شد اما مدافعان بارسا اجازه ایجاد خطر روی دروازه خودشان را ندادند.

در دقیقه 75 بارسلونا بهترین فرصت را برای 2 برابر کردن اختلاف از دست داد اما ضربه والی بوسکتس روی ارسال کرنر مسی، با مهار تماشایی اوبلاک همراه بود. در دقیقه 86 اتلتیکومادرید توسط گامیرو به گل رسید اما به درستی آفساید اعلام شد. در دقیقه 90 ضربه فنی سوارز از کنار دروازه به بیرون رفت تا بارسلونا نهایتا 0-1 حریف خود را مغلوب کند.