بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی العین 3 - تیم ولینگتون 3 +پنالتی (جام‌باشگاه‌های‌جهان)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپول 2 - 0 نیوکاسل؛ صعود موقتی به رده دوم
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 00:04
لیورپول 2 - 0 نیوکاسل؛ صعود موقتی به رده دوم
لیورپول موفق شد در آنفیلد 0-2 از سد نیوکاسل عبور کند.

 

به گزارش "توپ 90"، لیورپول موفق شد با برتری 0-2 برابر نیوکاسل موقتا به رده دوم جدول لیگ برتر صعود کند. اولین فرصت در دقیقه 5 و روی پاس چمبرلین برای مانه ایجاد شد؛ اما تعلل مهاجم سنگالی باعث از دست رفتن این موقعیت شد.

در دقیقه 16 محمد صلاح بعد از گذشتن از سد 2 مدافع، ضربه ای زیبا را به سمت دروازه نیوکاسل روانه کرد؛ اما دوبراوکا آن را مهار کرد. در دقیقه 27 لیورپول بهترین بخت را برای گلزنی داشت؛ اما در 2 صحنه متوالی ضربه سر لوورن توسط گلر نیوکاسل دفع شد.

اما در دقیقه 40 لیورپول به گل رسید. نفوذ چمبرلین با پاس دیدنی او به صلاح همراه بود تا این مهاجم مصری با ضربه ای دقیق از درون محوطه زننده گل اول لیورپول لقب گیرد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول نیوکاسل می توانست به گل تساوی دست یابد؛ اما ضربه مرینو به زیبایی توسط کاریوس مهار شد تا لیورپول با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و بعد از چند حمله در دقیقه 55 به گل دوم هم دست یافت. پاس عمقی فیرمینو در محوطه به مانه رسید و او علیرغم تحت فشار بودن از سوی مدافعان حریف، با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه برتری مرسی سایدی ها را 2 برابر کرد.

 

دقایقی بعد نیوکاسل فرصت خوبی برای کاهش اختلاف داشت؛ اما ارسال مورفی توسط کاریوس مهار شد. در دقیقه 77 و روی ارسال یک ضربه ایستگاهی، هایدن در محوطه لیورپول صاحب موقعیت شد؛ اما ضربه سر او توسط کاریوس مهار شد.

در اواخر بازی و روی همکاری صلاح و فیرمینو لیورپول می توانست به گل سوم دست یابد؛ اما آتسو به خوبی ارتباط را قطع کرد تا نهایتا مرسی سایدی ها 0-2 نیوکاسل را مغلوب کنند.