بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون - یوتا جاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوونتوس؛ اولین فینالیست کوپا ایتالیا
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 23:50
یوونتوس؛ اولین فینالیست کوپا ایتالیا
یوونتوس موفق شد با برتری 0-1 برابر آتالانتا راهی فینال کوپا ایتالیا شود.

 

به گزارش "توپ 90"، شاگردان آلگری که بازی رفت را نیز با همین نتیجه پیروز شدند، با برتری در خانه راهی فینال شدند تا در انتظار برنده میلان و لاتزیو باشند اولین فرصت در دقیقه 12 برای گومز ایحاد شد اما ضربه او توسط بوفون مهار شد. در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت نبودند.

در دقیقه 34 مانزوکیج بهترین بخت را برای زدن گل اول داشت اما در موقعیت تک به تک برابر بریشا ناکام ماند تا نیمه اول کم  افت و خیز با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم نیز اتفاق خاصی رخ نداد اما به یکباره جریان بازی هیجان انگیز شد. در دقیقه 61 گومز تقریبا از اواسط زمین یووه با دروازه یووه  تک به تک شد و می توانست روی خروج اشتباه بوفون دروازه را باز کند اما ضربه چیپ او به دیرک برخورد کرد.

لحظاتی بعد باز هم گومز با یک ضربه دیدنی دروازه یوونتوس را تهدید کرد که شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 70 این یوونتوس بود که بهترین بخت را برای زدن گل برتری داشت اما شوت دیدنی کاستا به دیرک دروازه برخورد کرد.

نهایتا در دقیقه 73 یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شد که پیانیچ موفق شد آن را تبدیل به گل کند. در ادامه علیرغم تلاش آتالانتا، گلی از خط دروازه ها عبور نکرد تا یوونتوس با برتری 0-1 راهی فینال شود.