بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین نتس - آتلانتا هاوکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ولفسبورگ 1 - 2 بایرن، پیروزی دقایق پایانی باواریایی ها
شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 20:39
ولفسبورگ-بایرن
بایرن مونیخ در دیداری که از وولفسبورگ عقب افتاده بود، توانست جبران کرده و با سه امتیاز زمین حریف را ترک کند.

به گزارش "توپ 90"، بایرن مونیخ، صدرنشین بلامنازع بوندسلیگا امروز میهمان وولفسبورگ رده سیزدهمی بود که شرایط چندان خوبی هم نداشت.

مونیخی ها که سه شنبه باید به مصاف بشیکتاش در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بروند، با ترکیب اصلی خود و البته در غیاب لواندوفسکی به مصاف وولفسبورگ آمده بودند.آنها بازی را مطابق انتظار بهتر از میهمان خود شروع کردند و کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند ولی تیمی که زودتر به گل رسید، وولفسبورگ بود.

 

8 دقیقه از بازی گذشته بود که دیداوی وولفسبورگ را پیش انداخت. سانتر دقیق مالی از جناح چپ، با پرواز بلند و ضربه سر تماشایی دیداوی همراه شد تا بایرن بر خلاف انتظارات 1-0 عقب بیفتد.

 

 

 

 

سه دقیقه بعد رودی می توانست بایرن را به گل تساوی برساند اما ضربه این بازیکن از روی دروازه با اختلاف اندکی راهی اوت شد. بایرن با در اختیار داشتن 79 درصد از مالکیت توپ و میدان از چپ و راست روی دروازه وولفسبورگ توپ می ریخت تا بازی را به تساوی بکشاند اما درخشش گلر وولفسبورگ و دفاع منسجم این تیم سدی بزرگ بود در راه رسیدن به این هدف.

 

دقیقه 44 بازی روبن روی یک ضدحمله با پاس ریبری روانه دروازه شد و با حرکات فریبنده خود موقعیت خوبی برای گلزنی کسب کرد اما ضربه او توسط گلر وولفسبورگ مهار شد تا نیمه اول با برتری وولفسبورگ به اتمام برسد.

 

 

 

 

بایرن نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و پس از 10 دقیقه صاحب یک ضربه پنالتی شد.

روی ریباند و توپی که گلر وولفسبورگ برگشت داده بود، این تولیسو بود که صاحب توپ شد و با خطای مدافع به زمین افتاد. پس از بررسی ویدئو چک، داور حکم به پنالتی داد ولی آرین روبن این ضربه را از دست داد. واکنش خوب گلر وولفسبورگ این تیم را همچنان برنده بازی نگاه داشت.

بایرن سرانجام دقیقه 64 مزد حملات خود را گرفت و توسط واگنر به گل رسید.

سانتر بیرون پای روبن از راست را واگنر بالاتر از مدافع مستقیم خود با یک ضربه سر دقیق به گل تساوی بایرن تبدیل کرد تا همه چیز برابر شود.

بازی با تساوی در حال اتمام بود که دقیقه 90 برای بایرن اعلام پنالتی شد تا لواندوفسکی که به زمین آمده بود، آن را به گل دوم تبدیل کند. به این ترتیب بایرن از شکست پیروزی ساخت و برتری امتیازی خود در صدر جدول را تداوم حفظ کرد.