بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوونتوس، ساسولو را گلباران کرد
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 21:07
یوونتوس ساسوئولو
یوونتوس با گلبارن کردن ساسوئولو به طور موقت از ناپولی پیشی گرفت و در صدر سری آ ایستاد.

به گزارش "توپ 90"، یوونتوس در هفته 23 سری آ میزبانی از ساسوئولوی رده چهاردهمی را بر عهده داشت. بانوی پیر با پیروزی در این بازی موقتا در صدر می ایستاد و به نظر نمی رسید که کار مشکلی برای رسیدن به سه امتیاز بازی داشته باشد.

یووه که بازی را بهتر شروع کرده بود، دقیقه 9 بازی به گل اول خود دست یافت.

ساندرو خود شروع کننده کار بود و پس از یک رفت و برگشت و در شلوغی محوطه جریمه، توپ دوباره به خودش رسید با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

یوونتوس که همچنان برای زدن گل های بعدی مشتاق بود، دقیقه 25 به هدفش رسید. ارسال ضربه کرنر با ضربه سر ساندرو در تیر اول همراه شد تا خدیرا که در تیر دوم بدون مزاحم بود، با یک بغل پا دروازه خالی را باز کند.

خدیرا دو دقیقه بعد گل سوم یووه و دوم خود را به ثمر رساند. او روی پاس عمقی عالی پیانیچ با گلر ساسوئولو تک به تک شد و با یک بغل پای دقیق توانست توپ را به گوشه مخالف دروازه بفرستد و حساب کار را 3-0 کند.

دقیقه 38 نوبت به پیانیچ رسید تا کار را 4-0 کند. یک شوت سهمگین از 20 متری از این ستاره بوسنیایی گل چهارم را برای بیانکونری به همراه داشت تا یووه با اندوخته 4 گل به رختکن برود.

یوونتوس بازی را در نیمه دوم تحت اختیار خود داشت و دقیقه 62 به پنجمین گل خود هم دست یافت.

زننده این گل ایگواین بود تا روند گلزنی های متوالی خود را ادامه دهد. ستاره آرژانتینی بیرون محوطه جریمه با پاس برناردسکی صاحب توپ شد و پس از یک چرخش با شوتی محکم توپ را به قعر دروازه فرستاد.

 

 

یووه دقیقه 74 بازهم توسط ایگواین به گلی دیگر دست یافت.

ارسال یک پاس بلند عمقی از زمین یووه برای ایگواین، او را با گلر حریف تک به تک کرد. ستاره آرژانتینی با دریبل دروازه بان، گل دوم خود و ششم یووه را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و یوونتوس توسط ایگواین به هفتمین گل هم رسید تا هت تریک این بازیکن هم تکمیل شود.

بانوی پیر با این پیروزی موقتا صدرنشین سری آ شد.