بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توقف شاگردان گواردیولا برابر برنلی
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 20:13
برنلی-منچسترسیتی
منچسترسیتی در حالی که با یک گل از میزبانش پیش بود، در ده دقیقه پایانی گل تساوی را دریافت کرد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد.

به گزارش "توپ 90"، منچسترسیتی، صدرنشین بلامنازع لیگ برتر این هفته میهمان تیم شگفتی ساز برنلی بود که با 35 امتیاز در رده هفتم قرار داشت. وضعیت برنلی در چند هفته پیش بهتر بود اما یکی دو نتیجه ضعیف باعث خروج این تیم از جمع 6 تیم بالانشین شد.

بازی مطابق انتظار با حملات سیتی شروع شد و شاگردان گواردیولا به سرعت کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند. در انتهای نیمه نیز آمار 78 درصد مالکیت توپ برای سیتی به ثبت رسید.

سیتی در این نیمه موقعیت های گلزنی خوبی خلق کرد ولی تنها توانست از یکی از آنها به گل برسد.

دقیقه 22 برناردو سیلوا با یک پاس عرضی کوتاه، دانیلو را در موقعیت شوتزنی قرار داد و ضربه کات دار استثنایی برزیلی سابق رئال به کنج دروازه برنلی رفت تا حساب کار 0-1 شود.

برنلی دو دقیقه بعد بهترین بخت برای زدن گل تساوی را از دست داد. ضربه والی می، با واکنش عالی ادرسون همراه شد تا سیتی از پذیرش گل تساوی فرار کند.

در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود سیتیزن ها به اتمام رسید.

 

 

نیمه دوم هم جریان بازی به سود سیتی بود و این تیم حاکم مطلق میدان.

سیتی دقیقه 55 می توانست به گل دوم خود هم برسد اما استرلینگ از چند متری دروازه قدر پاس عالی اگوئرو را ندانست و ضربه او به بالای دروازه رفت.

برنلی دقیقه 69 تا مرز زدن گل تساوی پیش رفت اما بازهم یک سیو استثنایی از ادرسون مانع از این اتفاق مهم شد. ضربه کورک پس از برخورد به دستان ادرسون و تیر دروازه به گل تبدیل نشد.

چند دقیقه بعد سیتی به شکلی باورنکردنی به گل دوم نرسید.

سانتر زمینی واکر در دهانه دروازه خالی به استرلینگ رسید ولی در عین ناباوری ضربه او به بیرون رفت. گل نکردن این توپ بدون شک دشوار تر از گل کردن آن بود.

برنلی که در نیمه دوم به وضوح بهتر شده بود، دقیقه 81 به گل تساوی دست یافت.

سانتر بلند در نقطه کور مدافعان سیتی به گودموندوسن رسید تا ضربه بغل پای چپ او از چند متری به گل تبدیل شود.

در نهایت این بازی با تساوی 1-1 به اتمام رسید و سیتی 69 امتیازی شد.