بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال مادرید 7 -1 لاکرونیا؛ آتش بازی در برنابئو
یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 22:51
رئال مادرید 7 -1 لاکرونیا؛ آتش بازی در برنابئو
رئال مادرید با برتری قاطعانه 1-7 برابر لاکرونیا، در رتبه چهارم جدول لالیگا قرار گرفت.


به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید موفق شد بعد از چند هفته ناکامی در لالیگا، با درخشش گرت بیل، ناچو و رونالدو، 1-7 لاکرونیا را مغلوب کرده و به شرایط خود در جدول بهبود بخشد. مطابق انتظار اولین فرصت مهم دیدار برای رئال مادرید ایجاد شد اما ضربه دیدنی مایورال روی پاس مودریچ با عکس العمل روبن همراه بود.

 

در ادامه لاکرونیا کم کم جلو کشید و در دقیقه 22 به گل اول هم دست یافت. روی نفوذ لوکاس پرز و ارسال زمینی او، آدریان با ضربه ای تمام کننده در دهانه دروازه گل اول بازی را برای لاکرونیا به ثمر رساند.

بعد از دریافت گل، کهکشانی ها سراپا حمله شدند و اولین فرصت برای مارسلو ایجاد شد اما ضربه سرکش مدافع برزیلی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 28 رونالدو می توانست به روند مدت ها گل نزدن خود در لالیگا پایان بخشد اما ضربه سر دیدنی او با مهار فوق العاده روبن همراه بود. در دقیقه 31 مارسلو باز هم فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او ابتدا به دیرک و بعد به گلر لاکرونیا برخورد کرد و در نهایت وارد دروازه نشد.

اما حملات رئال مادرید بالاخره در دقیقه 32 جواب داد و ناچو موفق شد روی پاس مارسلو و ضربه ای دقیق از درون محوطه، جور مهاجمان تیمش را کشیده و گل تساوی بخش را به ثمر برساند.

در ادامه و با استمرار هجوم تیم زیدان، در دقیقه 42 رئال مادرید به گل دوم هم رسید. دفع توپ مدافعان لاکرونیا در گوشه محوطه به گرت بیل رسید و این ستاره ولزی با ضربه ای مواج و دقیق به زیبایی زننده گل دوم تیمش لقب گرفت تا نیمه اول با برتری 1-2 میزبان به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم باز هم این تیم زیدان بود که بر توپ و میدان مسلط شد و در دقیقه 51 می توانست به گل سوم هم دست یابد اما ضربه زمینی مودریچ با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 58 کاسمیرو با یک ضربه سر محکم دروازه لاکرونیا را تهدید کرد اما روبن باز هم عکس العملی تماشایی نشان داد.

اما روی ارسال ضربه کرنر دقیق تونی کروس، گرت بیل موفق شد با یک ضربه سر محکم زننده گل دوم خودش و سوم رئال لقب گیرد.

در دقیقه 64 و روی ارسال گرت بیل، بورخا مایورال در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه سر نه چندان خوب او راهی به دروازه نیافت.

اما در دقیقه 68 مادریدی ها به گل چهارم هم رسیدند. ارسال زمینی گرت بیل با اثر و پشت پای رونالدو به مودریچ رسید تا ستاره کروات با ضربه ای دقیقه گل چهارم را نیز به ثمر برساند.

2 دقیقه بعد لاکرونیا بهترین بخت را برای کاهش اختلاف داشت اما لوکاس پرز از فاصله ای نزدیک توپ را به آسمان زد. در دقیقه 71 و روی اشتباه کاسمیرو، لاکرونیا در آستانه زدن گل دوم بود اما ناچو توپ را از روی خط بیرون کشید. در دقیقه 73 رونالدو در دهانه دروازه صاحب بهترین بخت برای گلزنی شد اما علیرغم کنترل خوب، ضربه او با شکل عجیبی راهی بیرون شد.

اما در دقیقه 78 بالاخره رونالدو موفق به گلزنی شد. ارسال دقیق کاسمیرو در دهانه دروازه با ضربه دقیق ستاره پرتغالی همراه بود تا حساب کار 1-5 به سود رئال مادرید شود.

اما این پایان کار نبود و روی ارسال وازکز، در دقیقه 84 رونالدو با شجاعت و ضربه سری دقیق توانست گل ششم را نیز وارد دروازه روبن کند تا روزهای تلخ اخیر را به دست فراموشی بسپارد.

در دقیقه 89 این ناچو بود که با چرخش و ضربه ای دقیق از درون محوطه گل هفتم را نیز به ثمر رساند تا در نهایت کهکشانی ها با برتری قاطعانه 1-7 لاکرونیا را مغلوب کنند.