بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تایلند 1 - چین 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برنلی 0 - 1 یونایتد؛ 3 امتیاز در خانه غول کش ها
شنبه, 30 دی 1396 ساعت 21:55
برنلی 0 - 1 یونایتد؛ 3 امتیاز در خانه غول کش ها
منچستریونایتد موفق شد با تک گل مارسیال از سد برنلی عبور کند.

به گزارش "توپ 90"، یونایتدها موفق شدند در دیداری دشوار برابر برنلی که در فصل جاری رقیب سرسختی برای تیم های بزرگ جزیره بوده با گل دیدنی مارسیال به پیروزی برسند.

در دقایق ابتدایی بازی هیچ اتفاق خاصی روی دروازه رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. بعد از گذشت دقایقی اگرچه دو تیم حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه یکدیگر طراحی کردند، اما هیچ کدام به یک موقعیت خطرناک تبدیل نشد. در دقیقه 30 کورک شانس خود را از درون محوطه امتحان کرد اما ضربه او با فاصله از بالای دروازه دخیا به بیرون رفت.

در اواخر نیمه اول اشلی یانگ اولین بخت مهم شیاطین سرخ را با نفوذی فوق العاده از سمت چپ ایجاد کرد اما ضربه مورب او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول کم هیجان این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما با شروع نیمه دوم شاگردان مورینیو که نیاز مبرمی به پیروزی داشتند بازی را هجومی آغاز کرده و در دقیقه 53 هم به گل رسیدند. روی پاس عرضی لوکاکو، مارسیال صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دیدنی به طاق دروازه برنلی، باعث شد تا اولین شوت در چارچوب شیاطین سرخ به گل تبدیل شود.

 

اما تنها 4 دقیقه بعد برنلی بهترین بخت را برای زدن گل تساوی به دست آورد اما ضربه ایستگاهی دیدنی گودموندسون به دیرک دروازه داوید دخیا برخورد کرد.

در ادامه برنلی میزبان فشار خود را برای زدن گل تساوی افزایش داد و در دقیقه 70 بخت خوبی برای گلزنی داشت اما توپ از مقابل پای تارکوفسکی رد شد. در دقایق بعد برنلی کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت اما دفاع منسجم یونایتد اجازه خلق موقعیت را از آنها گرفته بود.

در دقیقه 85 و روی یک ارسال کرنر، ووکس با ضربه سر می توانست زننده گل تساوی باشد اما بی دقتی باعث از دست رفتن این فرصت شد. در دقیقه 88 این مارسیال بود که از زاویه بسته دروازه برنلی را تهدید کرد اما سنگربان برنلی واکنش خوبی نشان داد و در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا شیاطین سرخ با همان یک گل برنلی را مغلوب کنند.