بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لستر 0 - 2 منچستر سیتی؛ سیتیزن های بی رحم!
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 20:46
لستر 0 - 2 منچستر سیتی؛ سیتیزن های بی رحم!
منچسترسیتی موفق شد با 2 گل لستر را در کینگزپاور مغلوب کرده و به صدرنشینی خود استمرار بخشد.

 

به گزارش "توپ 90"، به گزارش "توپ 90"، شاگردان گواردیولا با ارائه یک نمایش برتر با 2 گل لستر را مغلوب کردند تا اختلاف با تیم دوم را حفظ کنند.

در 20 دقیقه ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دفاع منسجم لسترسیتی اجازه خلق موقعیت را از سیتیزن ها گرفته بود.

اولین موقعیت مهم سیتی در دقیقه 22 به وجود آمد اما همکاری سانه و استرلینگ در نهایت به گل منتج نشد.

در ادامه باز هم لسترسیتی موفق به بستن منافذ میانه میدان شده و نگذاشت سیتی به موقعیت گل برسد. در اواخر نیمه اول و روی ناهماهنگی اشمایکل و ماگیره تیم گواردیولا می توانست به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.

 

اما در ثانیه های پایانی 45 دقیقه اول سیتی به گل رسید. روی حرکات تیمی و فوق العاده سیتی، داوید سیلوا در محوطه صاحب فرصت شد تا در دهانه دروازه گابریل را صاحب موقعیت کند و این مهاجم برزیلی نیز مقابل دروازه خالی کار دشواری برای زدن گل اول نداشت تا نیمه اول با برتری 0-1 سیتی به اتمام برسد.

با شروع نیمه دوم در همان ابتدا لسترسیتی فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه ماگیره در مقابل دروازه به دیرک برخورد کرد.

در برگشت همان توپ، سیتی با ضد حمله ای طوفانی به دروازه لستر رسید و با پاس لروی سانه و ضربه فوق العاده دی بروین موفق به باز کردن دروازه اشمایکل برای دومین بار شد.

در دقیقه 50 سیتی فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما این بار اشمایکل واکنش خوبی برای ضربه گابریل از دهانه دروازه داشت.

در ادامه لسترسیتی بهترین بخت را برای کاهش اختلاف داشت اما واکر ضربه واردی را از روی خط دروازه به شکلی فوق العاده برگشت داد تا لستر هماجنان در باز کردن دروازه ادرسون ناکام باشد.

در ادامه لسترسیتی با تلاش بازیکنانی چون محرز و واردی تلاش فراوانی برای گلزنی داشت اما دفاع مستحکم سیتی اجازه خلق موقعیت را نداد. در نهایت اتفاق خاص دیگری روی دروازه ها رخ نداد تا سیتی با همان 2 گل لستر را مغلوب کند.