بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 4 - سویا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپول 3 - 0 ساوتمهپتون؛ درخشش قرمزها در آنفیلد
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 20:46
لیورپول 3 - 0 ساوتمهپتون؛ درخشش قرمزها در آنفیلد
لیورپول با برتری 0-3 برابر ساوتهمپتون خود را به جمع 4 تیم بالای جدول نزدیک تر کرد.

 

به گزارش "توپ 90"، لیورپول موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده در آنفیلد با 3 گل ساوتهمپتون را مغلوب کرده و به رتبه پنجم صعود کند.

در دقیقه 8 بازی و روی اشتباه عجیب فن داک، محمد صلاح می توانست زننده گل اول لیورپول باشد اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد. دقایقی بعد فیلیپ کوتینیو شانس خود را برای گلزنی از فاصله ای دور امتحان کرد اما ضربه او با مهار فورستر همراه بود.

اما حملات لیورپول در دقیقه 31 منتج به گل اول شد. با پاس واینالدوم، صلاح موفق شد با ضربه ای فوق العاده به گوشه دروازه از پشت محوطه، مرسی سایدی ها را با یک گل پیش اندازد.

اما بازی هجومی تیم کلوپ استمرار یافت و این تیم در دقیقه 41 و روی پاس عمقی دیدنی کوتینیو و ضربه تمام کننده صلاح در موقعیت تک به تک برای بار دوم به گل رسید.

 

در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با برتری 0-2 لیورپول به اتمام برسد.

با شروع نیمه دوم لیورپول فرصت خوبی برای افزایش اختلاف داشت اما همکاری آرنولد و فرمینو و ضربه ستاره برزیلی با مهار فورستر همراه بود.

در دقیقه 62 کوتینیو بخت خود را برای زدن گل سوم امتحان کرد اما ضربه او با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه خارج شد. چند دقیقه بعد مورنو روی پاس کوتینیو می توانست زننده گل سوم باشد اما ضربه او در حالت نامتعادل راهی به دروازه نیافت.

اما مرسی سایدی ها در دقیقه 68 به گل سوم رسیدند. ضربه فرمینو در محوطه توسط فورستر برگشت داده شد تا کوتینیو در ریباند با ضربه ای فوق العاده گل سوم را به ثمر برساند.

در دقیقه 83 لیورپول باز هم می توانست به گل برسد اما ضربه زیبای فرمینو با کمترین اختلاف راهی بیرون شد.

در نهایت اتفاق مهم دیگر در بازی رخ نداد تا لیورپول با همان 3 گل موفق به غلبه بر ساوتهمپتون در آنفیلد شود.