بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ارومیه 0 - پیکان تهران 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تاتنهام 3-1 رئال مادرید؛ شکست رئال در انگلیس
پنجشنبه, 11 آبان 1396 ساعت 08:58
تاتنهام 3-1 رئال مادرید؛ دله عالی!
رئال مادرید در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه تاتنهام 3-1 شکست خورد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان زین الدین زیدان که در ابتدای هفته در لالیگا مغلوب خیرونا شده بودند، در دیدار امشب هم مقابل تاتنهام نمایش خوبی ارائه ندادند و در نهایت شکست سختی را متحمل شدند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی کاملا بر بازی مسلط بودند؛ اما تاتنهامی ها خیلی زود پیش کشیدند و می توانستند در دقیقه 10 به گل برسند؛ اما ضربه اریکسن روی پاس خوب هری کین، راهی به چارچوب دروازه رئال پیدا نکرد.

حملات تاتنهام ادامه پیدا کرد و این تیم دو موقعیت پیاپی دیگر هم به دست آورد؛ اما هری کین و دله آلی نتوانستند از موقعیت های شان به خوبی استفاده کنند. در دقیقه 19 بار دیگر تاتنهام صاحب موقعیت شد و چیزی نمانده بود که هری کین کار را تمام کند؛ اما دخالت به موقع کاسیمیرو، این موقعیت را هم از تاتنهام گرفت.

برتری تاتنهامی ها ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه 27 این تیم به گل رسید. تریپیه که روی یک موقعیت مشکوک به آفساید صاحب توپ شده بود، با یک ارسال به دهانه دروازه، دله آلی را صاحب موقعیت کرد و او هم در بین مدافعان رئال، توانست ضربه نهایی را وارد کند.

رئالی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 30 به گل تساوی برسند؛ اما هوگو لوریس با یک واکنش خوب، مانع گلزنی کاسیمیرو شد. برتری رئال ادامه پیدا کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، این تیم می توانست در دقیقه 39 توسط راموس به گل برسد؛ اما کاپیتان رئال ضربه خوبی نزد و این موقعیت بسیار خوب را از دست داد. تلاش تیم میهمان برای جبران گل خورده ثمری نداشت و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را تاتنهام بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در همان دقایق ابتدایی، در دقیقه 56 به گل دوم رسید. روی پاس عمقی اریک دایر بود که دله آلی پشت محوطه جریمه رئال صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن مدافع حریف، با یک شوت محکم توانست کاسیا را مغلوب کند. البته تغییر مسیر توپ در اثر برخورد به راموس هم در باز شدن دروازه رئال موثر بود.

رئالی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات شان را از سر گرفتند و بعد از اینکه رونالدو یک موقعیت خوب را از دست داد، در دقیقه 62، چیزی نمانده بود که دروازه تاتنهام باز شود؛ اما تجمع مدافعان مقابل دروازه، این موقعیت را هم از رئال گرفت.

در حالی که رئالی ها سخت به دنبال جبران گل های خورده بودند، تاتنهام در دقیقه 65 روی یک ضد حمله به گل سوم رسید. روی یک ضدحمله که توسط دله آلی آغاز شد، پاس هری کین در محوطه جریمه به اریکسن رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بازیکنان رئال بعد از این گل حملات شان را از سر گرفتند و در مقابل، بازیکنان تاتنهام به دنبال استفاده از ضدحملات بودند. حتی دله آلی در دقیقه 78 می توانست گل چهارم را بزند؛ اما این رئال بود که در دقیقه 80 سرانجام یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک ارسال به مقابل دروازه تاتنهام بود که توپ در یک رفت و برگشت به رونالدو رسید و او هم با یک ضربه نوک پا، حساب کار را 3-1 کرد.

رئالی ها در دقایق پایانی هم تلاش زیادی برای زدن گل های بعدی انجام دادند؛ اما تلاش آنها ثمری نداشت و بازی در نهایت با همان نتیجه 3-1 به سود تاتنهام به پایان رسید.